Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összeegyeztethető, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeegyeztethető, ha a párom társasági ember, én pedig introvertált vagyok?

Figyelt kérdés

Az újdonsült barátom szabadidejének jelentős részét a barátai, ismerősei teszik ki, sok barátja van, és gyakran hívják "bandázni". Úgy tervezi, hogy bevisz a társaságába, és majd én is eljárkálok vele ide-oda, a barátaival együtt, de én introvertált vagyok. Havonta egyszer belefér néhány óra a barátokkal, de nincs szükségem többre. Én a szabadidőmben inkább összebújnék a párommal, vagy kettesben szerveznék vele programot. Igaz, tudunk együtt tölteni kettesben időt, de én szívesen töltenék vele több időt, ahelyett, hogy a barátaival trécselünk. Az rendben van, ha ő heti 1-2-szer elmegy a barátokkal iszogatni, de minden harmadik nap velük lóg, ami nekem már sok. Szerintetek össze lehet egyeztetni a kettőnk életmódját? Esetleg valami tanácsot tudnátok adni?

25/L


2016. dec. 19. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva szerintem nem. Ha neked nincs igényed arra, hogy kicsit nyitottabb legyél, neki pedig arra, hogy kicsit visszavegyen, akkor igen hamar nagyon sok frusztráció lesz a kapcsolatotokban.
2016. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hosszútávon nem. Az extrovertált számára talán még jó is lenne, mert a nagy egója kitudna teljesedni a másik "elnyomásában", viszont az introvertált hosszútávon lassacskán felőrölné magát. Tapasztalatból beszélek. Extrovertált barátnőm nem volt még, de nagyon nem érzem jól magam az ilyen emberek társaságában, és menekülnék legszívesebben. Családomban is van ilyen.
2016. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

szerintem meg ez az ideális felállás.

én jövök megyek élem az életet és tudom hogy a nőm nem császkál el,hanem otthon vár.

2016. dec. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán.

Én ilyen hamis extrovertált vagyok. Hangos, csicsergő, szeretek néha menni, de itthon vagy a gondolataimba bújva mostanában még jobban.

Volt egy exem, full extrovertált. Ment mindig a menjünk erre-arra, persze tök spontánul, amitől kivoltam.


A barátom most introvertált (mikor közös ismerős megtudta, ki is akadt, szerinte annyira különbözőek vagyunk, pedig nem). Kis társaságba szívesen eljár velem, vagy olyan programokra egyedül, ami érdekli. De nem bánja ha csajos estét tartok.

De nem ráncigálom magammal mindig, általában 1.5 hetente 1x megyek el (28 vagyok, öregszem :)).


Beszéljetek róla őszintén. Kérdezd meg, mire számíts - ne támadón. Mondd hogy ettől félsz, hogy nem tudsz mindig vele tartani, és nem tudsz vele időt tölteni; ne legyen egyikőtöknek se tévképzete. Nem lehetetlen de tolerancia kell hozzá és sok szeretet.

2016. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon nagy az eltérés a kettőtök igénye között, akkor nem fog sikerülni összeegyeztetni a dolgot. Ő nem fog a kedvedért otthon ülni, te meg nem fogsz a kedvéért eljárkálni otthonról, és előbb-utóbb rá fogtok unni, hogy alig látjátok egymást.
2016. dec. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy beszélgetést megér.

Azt mondod, minden harmadik nap az sok. De a heti 1-2 belefér. Nem ugyanaz? :D Heti 2 nap, néha talán 3. A maradék mind a tiétek.


Azért, mert te introvertált vagy nem kell ezzel takaróznod. Én is az vagyok, heti 1 alkalmat kibírnék a barátaival.


A helyedben vázolnám neki, hogy heti 1x elmész velük (ugye ez +1 nap neked) utána ő is lehet a barátaival, és mondjuk minden második hétvégén vagy ahogy érzed kettesben elmentek valahova. Ha benne van működhet. Ha nem, akkor lehet mielőbb érdemes tovább állni.

20L

2016. dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!