Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Introvertált vs. Extrovertált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált vs. Extrovertált ember?

Figyelt kérdés
Te melyik vagy? Befelé forduló személyiség vagy inkább kifelé forduló? És milyen emberrel jössz ki párkapcsolatban a legjobban?
2015. dec. 26. 00:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kérdést csak egy introvertált tesz fel. :D
2015. dec. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Befelé forduló, az mindegy
2015. dec. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Extrovertált vagyok. Barátaim mindkét típusból vannak, nagyon jól kijövök az introvertáltakkal is, de párkapcsolatban inkább a hasonló extrovertáltak a jók, mivel én sokat járok társaságba és sok barátom van, akik fontos részét alkotják az életemnek, jó ha a páromnak is hasonló életmódja van.
2015. dec. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Introvertált vagyok, kacagok, nevetek,

amíg lehet maradjatok gyerekek-gyere-gyere-gyere-gyerekek. :O

2015. dec. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Kifele fordulo. :)
2015. dec. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált vagyok, de társaságkedvelő - ha jófej társaságról van szó - így inkább egy normális extrovertált párral jövök ki jól. Az esetek többségében az introvertált emberek ugyanis átesnek a ló túloldalára, és emberkerülővé válnak, vagy egyszerűen szociális analfabéták és képtelenek társaságban jól érezni magukat.
2015. dec. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Introvertált vagyok, nem nagyon szeretem az embereket max megfigyelni, sajnos túl Hamar átlátok rajtuk. Ennek ellenére nem esik nehezemre se a társlagás, Se a bájcsevelygés. Szívesebben vagyok hasonló zárkózottabb emberrel De azért Legyen nyitott a közös programokra és hozzon néha áldozatot a kapcsolatért.

19L

2015. dec. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Befelé forduló vagyok és az átmenettel jövök ki jobban.Aki pl. nem alakít ki nehezen emberi kapcsolatokat,de nem is jár-kel állandóan.
2015. dec. 26. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Introvertált vagyok, és általában az introvertált emberekkel jövök ki jobban.
2015. dec. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

Kívülről nézve, általában introvertált és annak is tartom magam. Viszont vannak néha eléggé extrovertált megnyilvánulásaim, főleg, ha a barátaimmal vagyok. Összességében talán az introvertálthoz közelebbi középút.

Jobban bejön egy komoly beszélgetés, mint egy buli.


Olyannal jövök ki, aki normális. Általában ez a kategória az introvertáltaké, mert az extrovertáltak többsége túl felszínes.

Párkapcsolatban is lényegtelen a dolog. Tetszik, ha egy lány visszahúzódó, kellemes személyiség vagy ha megvan a saját kis világa.

2015. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!