Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi esélye lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye lehet egy vallásos és egy nem vallásos szerelmének?

Figyelt kérdés
Azért fontos, mert hiába a vonzalom ha a vallás ezt nem engedi?
2016. dec. 19. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem erősebb mint a pénz, társadalmi helyzet, vallás...Ha mégsem, akkor az nem szerelem.
2016. dec. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A ket embertol fugg. Egy szinte mar szektas befordult (az nem mintha eszrevenne barkit is), es egy abszolut ateista "mind veletlen szulettunk erre a foldre, senki nincs itt rajtunk kivul" kozott nem sok eselyt latok. Ellenben, egy szereny, igyekvo, erkolcsos stb. ember, akinek a vallas egyfajta iranymutato az elethez, es egy vallasokbol esetleg kiabrandult valaki, aki hisz egy fensobb eroben, de nem szeretne vallasi keretek koze szoritani, az mar teljesen mas teszta.
2016. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki hisz valamiben. Mi a vallás? Mit vallasz? Miben hiszel? Mindenki abban hisz, amiben akar. Az én vallásom a tudomány, ettől függetlenül hiszek egy felsőbbrendű "erőben", ami megadta a kezdőlökést a világegyetemünknek, amiből létrejöttek, kialakultak a fizika szabályrendszerei, az elemek, a galaxisok, a bolygók, majd az élet, majd a Föld bolygón az ember, aki kitalálta a hívő, pl. keresztény vallást. Az, hogy valaki kapaszkodik egy olyan hitben, nézetben, mely utat és támaszt nyújt neki az életben, a mindennapokban, a másik fél pedig másban hisz, nem jelenti azt, hogy ne lehetne kiegyensúlyozott, boldog életük szerelemmel.
2016. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszek semmiben. Az nem baj, ha a másik vallásos, hisz ez sajnos a többség, csak ne legyen nagyon elvakult.
2016. dec. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem az a probléma, hogy a vallás nem engedi. én is merek vallásosakat és erre tesznek szerintem. a probléma az, hogy nagyon meghatározó az életükben ez a földöntúlira irányultság. ha a másik a templom helyén csak köveket lát akkor úgy nehéz.
2016. dec. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok vallásos, de ha egészséges szinten űzné azt amit, és engem nem szekálna vele nem érdekelne, hogy miben hisz. De a hit gyülekezete meg hasonló szektatagoktól mentsen meg az élet! Lehet bármennyire vonzó számomra az illető, ha ilyesmiben benne van gyorsan futok...
2016. dec. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A vallásos emberektől menekülj, nem százasok higgy nekem.

Lett volna két vallásos barátnőm is csak nem tudtam elfogadni a furcsa dolgaikat. Na jó a szüleik is képmutatóak

voltak. A szocializmusban ők voltak a legnagyobb párttagok

most meg az első sorban ülnek a misén vasárnap délelőtt.


Kösz de ebből nem kérek.

2019. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!