Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért olyan fura, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fura, hogy nem nálunk fog lakni?

Figyelt kérdés

Barátom külföldi, és január vagy február elején Budapestre tervez látogatni (volt már itt korábban, de csak átutazóban, úgyhogy most látni szeretné az igazi "turistás" dolgokat is végre). Viszont mióta ez a látogatás "terveződik", azóta csak kapom a beszólogatásokat minden oldalról, hogy milyen dolog az, hogy nem nálunk (a családommal élek) fog lakni az alatt az egy hét alatt, és hogy milyen "prosti" dolog (?!) hotelbe menni (természetesen nem egy lepukkant városszéli motelben tervezünk megszállni, hanem valahol a belvárosban). Bennem ez korábban megmondom őszintén, fel sem merült, mert egyrészt eddig is úgy csináltuk (távkapcsolatban élünk), hogy mikor találkozunk, akkor mindig megyünk erre-arra (új város, új táj felfedezése etc.), így elég gyakran szálltunk már meg közösen hotelekben, így az én szememben ez a budapesti kirándulás sem nagyon különbözik azoktól, másrészt pedig már egy csöppet úgy érzem, kinőttem abból a korból, hogy anyutól két falra szeretném élni a nemi életemet, vagy hogy azért könyörögjek a szüleimnek, hogy "légyszí, légyszí éljetek egy számotokra teljesen idegennel egy hétig, meg etessétek, itassátok is természetesen...". Tehát, ilyet semmiképpen nem tervezek, de néha ezek a kommentek családtagoktól, barátoktól "megrémítenek", hogy lehet, én gondolom rosszul vagy nem tudom... Hozzátenném, hogy Magyarországon sosem lesz "közös fészkünk", tehát ha idejönnénk valószínűleg mindig maradna a hotel, viszont "nála" hamarosan lesz közös lakásunk, szóval onnantól kezdve picit lassítunk, nem járkálunk el annyit, és inkább az együttélésre koncentrálunk végre :).


Köszönöm a hozzászólásokat előre is!:)



2016. dec. 22. 19:17
 1/8 A kérdező kommentje:
22/N - 29/F - ez lemaradt :).
2016. dec. 22. 19:18
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

"Nála lesz közös lakásunk"

Ahan.

2016. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendkívül információdús válasz, köszönöm :'). Nem tudom, hogyan kéne megfogalmazni másképpen egy közös lakás tényét :D. Ne irigykedj... nem szép dolog, bár itt sokan csinálják, sajnos, tudom. Minél kevesebbet vagyok itthon, annál inkább erősebben tapasztalatom ezt a lehúzást.
2016. dec. 22. 19:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem találok benne semmi furcsát. Nálunk is így volt annó. Mindenkinek kellemetlen 1-2 hétig egy lakásban "idegent" kerülgetni. A családnak is és neki is.
2016. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyéni.Én megértelek titeket is,de én nem így csinálnám.Nem kell másokkal foglalkozni.
2016. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, hogyan csinálnád? Mert amúgy ilyen ötleteléseket is szívesen meghallgatok, csak akkor szokott elpattani az agyam, amikor ok nélkül osztja néhány családtag az észt :D.
2016. dec. 22. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem nem fura

mi is hasonlóan csináltuk, amikor huszonévesek voltunk

annyiban volt más a helyzet, hogy mi mindketten az országban éltünk, de az otthoni körülmények nem voltak a megfelelőek

és amíg nem vettem saját lakást, beértük a hotelekkel

2016. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi fura nincs benne.
2016. dec. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!