Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Örülnétek szexi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Örülnétek szexi fotónak karácsonyi ajándékként?

Figyelt kérdés
Már megvan a párom ajándéka, de kicsit kevésnek érzem, mert olyan átlagos ajándék. Ezért vettem egy fotókeretet, és arra gondoltam, készítek bele egy szexi, fehérneműs fotót magamról. Nem jellemző rám az ilyesmi, nagyon meg fog lepődni. Pasik, ti örülnétek ennek ajándékként?
2016. dec. 23. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem, hiszen nem garantálható, hogy nem kerül rossz kezekbe. Valami vírus ellopja, telefont ellopják stb., kikerül a netre, aztán lehet sírni egy életen át. Inkább egy szexi élménnyel lepd meg, ne képpel.
2016. dec. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha még meglepő is ez toled akkor mindenkeppen vagj bele. Biztos hogy orulni fog. :)
2016. dec. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk ez picit uncsi lenne, sot... legalabbis nalunk ez olyan megszokott, van egy egesz gyujtemenye rolam, szoval :'D. A kepkeretes verziot meg hova rakna? Ha szexi, akkor a falra/komodra/stb. nyilvan nem, de akkor meg mit csinaljon vele? Rakja be a zoknis fiokba?
2016. dec. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem.
2016. dec. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!