Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy reagálnátok, ha életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha életetek szerelme fél év után mondana "igent" úgy, hogy kapcsolatotok van, mit tennétek? Megmondjam neki, hogy mindent megbántam?

Figyelt kérdés

Nyáron feltette a nagy kérdést, de én nemet mondtam. Pedig megvette a leggyönyörűbb gyűrűt, amit valaha láttam, egyszerűen tökéletes férfi. De én egyetemre akartam járni, normális életet akartam és azt hittem, nekem ez jó lesz, boldog leszek nélküle... Hát nem így lett és most sikerült beismernem magamnak, hogy hiányzik, napról napra egyre jobban.


Azt mondta, hogy várni fog rám, bármikor is gondolom meg magam, ő ott lesz. De közben lett egy barátnője, ami azért bonyolítja a helyzetet...


2016. dec. 23. 20:42
1 2
 1/13 Krukutyán Levente ***** válasza:
87%

Meg érdemled a sorsod. Újabb példa erre a "most nem kellesz, de rájöttem x idő múlva, hogy mégis". Azért mert eljegyzett volna, még járhattál volna egyetemre és nem kell egyből összeházasodni sem nem?


Azért mondta, hogy vár, mert akkor még biztos nagyon szeretet, de az mulandó. Jó eséllyel már nem érdekli a válasz, de azért nem esélytelen.


Mond meg neki, hogy megbántad és ne azzal kezd könnyes szemmel hogy "Igeeeen!!".

2016. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem sikerült magad visszakönyörögni, hogy aztán fél év múlva megint meggondolhasd magad.

Hagyd békén szegény srácot inkább, kíméld meg attól, hogy téged kelljen feleségül vennie.

2016. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már tudom, hogy számomra ő a megfelelő ember és nem gondolnám meg magam.
2016. dec. 23. 20:56
 4/13 anonim ***** válasza:
9%

Igen, ahogy nyáron is tudtad, hogy boldog leszel nélküle az egyetemen.

Nektek nőknek fogalmatok sincs róla, hogy valójában mit is akartok, és egyik pillanatról a másik meg tudtok változni, és a legdurvább, hogy teljesen komolyan gondoljátok, hogy akkor az adott pillanatban azt akarjátok, aminek 1 hete még az ellenkezőjét akartátok.

Ha az orvostudomány következetes lenne, akkor a nők egytől egyig kezelés alatt állnának disszociatív személyiségzavar miatt.

2016. dec. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Képen röhögnélek, elmesélném az új barátnőmnek a dolgot és együtt is röhögnénk. Majd írnék egy posztot facebookra a történetről úgy, hogy a közös ismerőseinknek leessen a dolog.

Összetörtél egy másik embert lelkileg, mert alkalmatlan vagy komoly kapcsolatra. És most újra beakarsz neki keverni... Önző és gerinctelen vagy, akit senki sem érdekel, csak saját maga. Most sem vagy biztos a dologban, szimplán csak hirtelen kényelmes lenne, ha ott lenne.

2016. dec. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát minden esetre holnap kiderül a dolog. Fél 11 körül leszáll a gépe és mondta, hogy holnap délelőtt találkozhatnánk, ha még egyáltalán akarom látni.
2016. dec. 23. 21:22
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul ő kért találkozót.. szegény srác. Bár ismerném, megmutatnám neki ezt a kérdést.
2016. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg ennyire önző vagy?
2016. dec. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Miért lennék önző?

Ő is boldog volt mellettem.

2016. dec. 23. 21:26
 10/13 Költőnő? ***** válasza:
Hát szinte 90%, hogy nyert ügyed van, de nem érdemled meg. Remélem lesz benne szemernyi gerinc és nem teszi hintába azt a lányt, aki most szerencsétlen feltételezhetően azt hiszi, hogy boldog párkapcsolatban van.
2016. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!