Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy reagálnátok, ha életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha életetek szerelme fél év után mondana "igent" úgy, hogy kapcsolatotok van, mit tennétek? Megmondjam neki, hogy mindent megbántam?

Figyelt kérdés

Nyáron feltette a nagy kérdést, de én nemet mondtam. Pedig megvette a leggyönyörűbb gyűrűt, amit valaha láttam, egyszerűen tökéletes férfi. De én egyetemre akartam járni, normális életet akartam és azt hittem, nekem ez jó lesz, boldog leszek nélküle... Hát nem így lett és most sikerült beismernem magamnak, hogy hiányzik, napról napra egyre jobban.


Azt mondta, hogy várni fog rám, bármikor is gondolom meg magam, ő ott lesz. De közben lett egy barátnője, ami azért bonyolítja a helyzetet...


2016. dec. 23. 20:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennél önző? Mert kidobtad egyszer a srácot. Utána tönkreteszed az új kapcsolatát. Csak mert egyszer épp ehhez van kedved, utána meg ahhoz. Szerinted ez mi, ha nem önzőség?

Melletted sosem lesz igazán boldog a srác. Egy kis idő és újra kidobod.

2016. dec. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
En nem hiszek a felnelegitett kapcsolatokban. Bar nyilvan van ellenpelda. Viszont ha en egyszer nemet mondok az nem. Azt atgondolom es olyan indok huzodik mogotte ami megingathatatlanul nem.20 ev mulva is.
2016. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na,mi tortent? :)
2016. dec. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!