Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol találhatnék olyan férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nememem kérdése:

Hol találhatnék olyan férfit, aki értelmes és normális párkapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, s egyszerűen csak link alakokat találok. Internetes társkeresők szinte csak az ilyen férfiak gyűjtőhelye. Olyan szempontból van csak konkrét elképzelésem, hogy legyen okos, némi humora legyen, önállóan éljen vagy legalább törekedjen rá, s lehessen vele programokat szervezni. Néha egy kis mozizás, kirándulás vagy ilyesmi. A velem egykorúakra már nem is igen gondolok, mert úgy vettem észre, hogy ők rendkívül komolytalanok, tisztelet a kivételnek. Nincs részükről egy cseppnyi tisztelet sem és csak egyéjszakás kalandokat keresnek vagy alkalmit. Tetejébe baráti körben sem tudok ismerkedni, hiszen jelenleg az sincs. Sosem voltam a társaság közepe, viszont így meg magányos vagyok.

2016. dec. 24. 00:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szia! Hàt, jàrd körbe az orszàgot, èn is sok vàrosban èltem màr, 1-1 akadt, de amúgy baromi kevès van, vagy foglalt vagy hàzas vagy meleg...
2016. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ja, ès ne neten... ne ott kèrlek (tisztelet a kivètelnek, de az tele van ostoba bunkókkal).
2016. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!