Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha szeretem de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szeretem de még "gyerek"?

Figyelt kérdés

Egyidősek vagyunk, tökéletesen passzolunk kívül-belül, testileg-lelkileg. Első pillanattól odavagyunk egymásért, viszont ő még nagyon más életfázisban van... én rég önálló vagyok, dolgozom, tanulok, eltartom magam. Ő az anyukájával él és nem zavarja ha "rossz" munkája van és hónapokig nincs fizetése, hiszen van hol laknia és van mit ennie... igazából fele annyira sem életre való, mint én, és kétszer olyan naív és "töketleb".

Minden másban tökéletesen passzolunk, de így nem tudok vele tervezni úgy érzem.

Ti mit tennétek?

Én 24N, ő 24F


2016. dec. 27. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Ismerkedj meg lelki és szellemi vezetőddel, Lázár "akinek nincs semmije az annyit is ér" Jánossal.
2016. dec. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mekkora troll vagy :D
2016. dec. 28. 00:10
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Részben azért igaza van a kérdezőnek. Nem attól gyerek valaki, mert nem dolgozik és a szüleinél lakik. Tanul mellette vagy mit csinál?, mert akkor érthető. Ha tökéletesen passzoltok, akkor szerintem ez nem állhat az utatokba. Üljetek le és beszéljétek át a dolgot, említsd meg neki, hogy te mit szeretnél, együttélni stb.
2016. dec. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
*kérdező helyett, első válaszolónak
2016. dec. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ellentmondasz saját magadnak: ha különböző életfázisban vagytok, akkor nem passzoltok tökéletesen egymáshoz, az egyik kizárja a másikat.
2016. dec. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
első válaszolónak igaza van.
2016. dec. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Plusz 12 év tapasztalattal a hátam mögött, mint a tiéd, én azt mondanám, hogy hagyd meg ezt a gyereket az anyukájának, keress egy férfit, és ha gyereket akarsz pátyolgatni, akkor majd szülsz magadnak.


Az ilyen fiúkkal az a baj, hogy állandó lemaradásban lesz, mert ott a biztos háttér, amit anyutól megkap. Ha összecuccoltok, akkor te leszel a biztos háttér, aki mos-főz-takarít, és viszi haza a fix fizetést, amíg neki vagy van keresete, vagy nincs.

TE fogsz mindent vinni a hátadon, amíg ő úgy érzi, hogy irreális elvárásokat támasztasz vele szemben, ha azt kéred, hogy teremtse meg az anyagi biztonságot egy családalapításhoz. Például. De akkor is sz.arban lesztek, ha neked valamiért megszűnik a munkahelyed, vagy ne adj isten hosszabban táppénzre kényszerülsz.


Számára hatalmas ugrás lenne az önálló élet, ahol fizetni kell a számlákat, felelősség nyomja a vállát, el kell látnia önmagát, és rajta múlik, hogy lesz-e étel az asztalon, vagy melegvíz.

Neked ezek a dolgok természetesek, csak szeretnéd, ha ketten, közösen élhetnétek. Gondolom, komolyabb terveid is vannak, úgy mint gyerekvállalás és társai.


Ez a srác még évekig nem lesz alkalmas arra, hogy családfenntartó legyen egy kisgyerek és egy gyed-en lévő nő mellett. Még ő is rászorul az anyukára, akinek te fogod átvenni a helyét, ha külön mentek. Vagy te leszel a hárpia, aki állandóan ba.szogatja, és nem lesz veled boldog.


Azt kell megértened, hogy az ő életminőségében romlást jelent az, ha összecuccoltok. Innentől "rendesen" kell dolgoznia, felelősséget kell vállalnia, és be kell szállnia a háztartás vezetésébe. Nem folytathatja a jelenlegi kényelmes életvitelét, így végül is nem érdeke, hogy komolyabbra forduljanak veled a dolgok.


Belőle lesz az a férj és apa, aki a három éves gyerek mellől lepattan egy gyerektelen culival, mert beleun mindenbe, gúzsbakötve és kihasználva érzi magát, nyűgnek tekinti a házasságot, és azt is megbánja, hogy téged megismert, mert miattad oda a kényelmes a legénykori élete.

2016. dec. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted és ő is téged, akkor adjatok egy esélyt a dolognak. 20-on éves korban a legtöbb fiú ismerősöm ilyen volt, a párom is, de amikor belém szeretett ezek az érzések felnőtté tették és egy rendesebb emberré. Igen elkényeztetett volt, de azóta már nagyon sokat fejlődött pedig én egy szóval nem kértem, magától tette, de mégis az én hatásomra. Már több éve együtt vagyunk boldogan.
2016. dec. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy mit tegyél, attól függ, mit akarsz vele tervezni. Ha családot, arra még éretlen. Ettől függetlenül ez lehet egy működő kapcsolat, ha nincsenek ilyen terveid, hogy iksz hónap múlva házasság, gyerek kell.
2016. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha már dolgozik, akkor együtt össze is költözhetnétek, ebben van valami.
2016. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!