Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert almodom azt hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert almodom azt hogy a parom megol mindenkit mert valaki hozzam ert?

Figyelt kérdés

Azt almodtam az ejjel hogy az en iskolamban vagyunk ahol talalkoztunk de valami megvaltozott, es amikor egy ismeretlen fiu hozzam ert (meg sosem lattam szerintem) meg jelent a baratom es meg olte, nagy farkas szeru emberre valtozott ( a kedvenc allata a farkas, vagy tul sok teen wolfot neztem) es megolte en elmenekultem a legjobb baratnommel es a hugommal onnan erre egy ido uten mindenkit megolt es utanunk jott minket is meg akart olni de aztan a szemembe nezett en sirtam es megolelt es azt mondta hogy nem kell feljek ameddig o velem van semmi bajom se eshet

Aztan ahogy olelt egy kicsit belem szurta a kormyeit ( a derekamon) es akkor ebredtem fel

Ja es valahogy az utcarol vissza kerultunk a suliba a kemia terembe

Lehet tenyleg csak egy alom a sok film miatt, de teen wolfot is mar regota nem neztem, es valahogy nem hagy nyugodni mert tudom hogy tenyleg kepes lenne olni, hisz afganisztanban is olte a terroristakat



2016. dec. 28. 15:32
 1/2 anonim válasza:

Szia.


Hát nem vagyok pszichológus, de valószínűleg, mert tudod, hogy szeret, és ez a sok filmekkel "keveri az agyad" alvás közben.

A párodat nem ismerem, de tőle is kérdezz rá, Ő fogja szerintem az egyik legpontosabb választ adni. :)

2016. dec. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elmeseltem neki, es mondta hogy miket nem almodok es szerinte ez vicces😒 mondom kosz edes😂
2016. dec. 29. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!