Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajszik szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszik szeretitek, ha egy srác művészlélek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 28. 23:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, a párom is ilyen. Ez nem jelenti azt, hogy életképtelen. Mindig is dolgozott, egyetem mellett is. Sőt, neki gyerekkora is alig volt, 6 évesen elvesztette az apját, egy év múlva elhagyta az anyja... Nála életrevalóbb embert nem ismerek. De ez nem zárja ki, hogy művészlélek legyen.
2016. dec. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Engem nagyon vonz! Sajnálom, hogy sosem volt művészlélek pasim. Azt nem tudom, mennyire értettük volna meg egymást, mert pl egy festményről nem tudok sokáig elbeszélgetni, de én is művészléleknek tartom magam, sokat ábrándozok, álmodozok.

Múltkor megismertem egy ilyen srácot. Kinézetre nem igazán tetszett, de ha elhívott volna randizni, igent mondtam volna, mert annyira magával ragadt ez a művészlélek személyisége.

A lényeg, hogy nekem nagyon bejön, kifejezetten vonz.

23/L

2016. dec. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!