Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelei vannak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak, ha megtaláltam "az igazit"? Mit érez olyankor az ember?

Figyelt kérdés

Enyhül a szerelem 2-3 év múlva? Ugyanúgy várja mindkét fél, hogy találkozzanak, mint az elején? A szexuális vonzódás is megmarad még 4-5-10 év múlva is annyira, mint az elején volt?

Hogy kell ezt elképzelni? Ti hogy éltétek meg (vagy esetleg hogy képzelitek el)?



2016. dec. 30. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Valakivel jobb mint a jó és akkor ő igazi.


Igaziból több is lehet egy hosszabb élet során, és persze van akivel csak jó, az sem rossz ám.

2016. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Nem biztos, hogy együtt lehetsz azzal, akivel összetartozol, akkor, amikor megismeritek egymást, de én úgy éltem meg, amikor találkoztam és megismertem azt az embert, aki annyira más hatással volt rám, mint mindenki más, és kialakult köztünk egy kötődés, ami senki mással nem, mint hogyha haza értem volna, egy nagyon mély megnyugvás érzés született meg akkor bennem, mint mikor egy rész elvesztett fontos dolgot hirtelen megtalálsz, és kifújod magad, hogy nem kell többé keresni.
2016. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szókimondóNyurga válasza:
Egy kapcsolat attól működik hogy a pár mennyi energiát fektet bele mennyire hajlandó elfogadni a másikat olyannak amilyen. Az elején nem lehet tudni hogy ő lesz e az akivel együtt szeretném leélni az életem erre csak az idő ad választ. Jelen esetemben a szerelem nem múlt el, a sexuális vonzódás is megmaradt. ( 16 éve boldog kapcsolatban)
2016. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi mindig randizunk a párommal. Gyakran járunk ide-oda programokat szervezünk, vacsorázunk. Ilyenkor jól esik nekem is nőként kicsinosítani magam és "újra" elcsábítani a párom, ahogy ő is megteszi ezt.

Ahogy az előttem szóló írta, attól függ mennyi energiat fektettek bele a parkapcsolatba.

Mi tény hogy nagyon jól kijövünk, tényleg ő az igazi, de nem szabad megrekedni egy megszokás szinten. :)

2017. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!