Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelei vannak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak még annak, hogy az ember leszbikus?

Figyelt kérdés
Mármint olyanokon rágódok, hogy smárolok a legjobb barátnőmmel és ez jó érzéssel tölt el. Régebben volt dolgom lánnyal, de mostanában megint előjön.

2014. jún. 9. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
pontosan mit csináltatok a korábbi csajjal csak smároltatok?
2014. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen
2014. jún. 9. 21:02
 3/8 anonim ***** válasza:
és voltál smároltál pasival is? mert ha az is tetszett,akkor bi vagy,nem pedig leszbi!
2014. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hány éves vagy először is.

ha leszbikus lennél, arra már 13-16 éves korodban rájöttél volna.

vannak a biszexuálisak, de valójában szerintem mindenki csak egy nemet tud szeretni. csak épp a szexualitásuk két irányba mutat.

2014. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyébként a leszbikusokra jellemző,hogy sokak elég férfiasan tagbaszakadtan, vannak köztük már-már szinte fiúnak kinéző, fiúnak öltözködő lányok. általában nem a lányokra jellemző tevékenységekkel foglalják le magukat. én ismerek párat és már 5 évesen is kisfiúnak öltözködtek. vannak ugyan nőies leszbikusok, ők szerintem inkább biszexuálisak. nemi érés következtében azt hiszem mindenki meg tudja magáról mondani,hogy hetero e vagy sem.
2014. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Volt mar ilyen idoszakom fiatalabbkent, csak elnyomtam. voltam mar fiuval is, csak ilyenkor ha elojon, egyaltalan nem erzek a masik nem irant semmit.
2014. jún. 9. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es, nem igaz, amit mondasz, én fiatalon éreztem, hogy vonzanak a nők is, de pasival jöttem össze, mert az volt az elvárás. Jó volt, de nem az, amit vártam. Utána nőkkel kezdtem randizni és azóta minden oké. 20 felett voltam, mikor kialakult bennem, hogy biztosan leszbikus vagyok.
2014. jún. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

na, de kedves utolsó, te is tudtam már egész fiatalon, hogy valami nem egyenes, hogy úgy mondjam. még ha az elvárásoknak megfelelően cselekedtél is.

szerintem sokak felnőtt korukra sincsenek teljesen tisztában a nemi identitásukkal.

2014. jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!