Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok a távkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a távkapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Működhet szerintetek az ilyesmi? Nektek milyen tapasztalataitok vannak?
2016. dec. 31. 00:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szenvedés. Nem láttam még működő távkapcsolatot.

Egy-két hónap alatt szakítás.

2016. dec. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Ezt egy masik kerdeshez valaszoltam, szoval csak copy/paste

A skype-olas az nem kapcsolat, nem leszel ott nagyon sok fontos esemenynel, nem lesz ott, hogy megoleljen, ha rossz napod volt, a szex az majdhogynem kenyszer lesz, hiszen ki tudja, hogy mikor lathatjatok egymast megint. Es eleve egy ilyen tavolsaggal inditani, csak szenvedni fogsz.

A tavkapcsolat akkor mukodik, szerintem legalabbis, ha megvolt az alap ismerkedes, egyutt toltottetek minimum par honapot, megvan a bizalom stb es ha nem tart orokke, mert tudod, hogy a masik mondjuk 4 honapig lesz tavol egy osztondijjal.


De igy? A kapcsolatnak , egy igazi kapcsolatnak az is resze, mar bocsanat, amikor eloszor fingotok egymas elott, amikor megvan a havid, es a hasadat masszirozza, hogy ne fajjon annyira, ha egyutt mentek bevasarolni stb.

Ezt a skype NEM potolja.


HA tavkapcsolattal inditasz, akkor nem lesz meg az alap az eros szerelemhez, amihez amugy is ido kell. Ne keverd ossze a fellangolassal!

2016. dec. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Borzasztó nehéz. De attól függően, hogy hol érte épp a kapcsolatot, bárhogy alakulhatnak a dolgok.

Viszont ettől függetlenül, tényleg nagyon nehéz. Vagyis inkább megterhelő.

2016. dec. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Képzelj el egy tornádót /szelvihart (az a tavkapcsolat) es képzelj el egy házat (ez a kapcsolatotok) es benne ket ember akik ti vagytok. Amig tart a vihar addig minden rossz aztan elmúlik. Ha jol epitettetek fel a házat (jo a kapcsolat) akkor alig van kár vagy nincs is. De ha egy össze tákolt kis valami akkor teljesen romokban van (nem mukodik a kapcsolat).

De ez inkabb akkor érvényes ha eleinte sokat vagytok eggyütt aztán valamelyikotok egy idore elmegy messzire es alig találkoztok

2016. dec. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha már megismertétek egymást, akkor fenntartható, ha alapból így indul esélytelen. Az a probléma ezzel az egész távkapcsolat témával, hogy nem látod az éltrezdüléseit,reakcióit a párodnak, és így idővel akaratlanul is kissé eltávolodtok egymástól. Hangsúlyozom, ha erős a kötelék köztetek, akkor működhet.


Szerintem ez egy fajta teszt a kapcsolatra nézve, ha igaz szerelem,komoly a kapcsolat akkor a távolság nem állhat két ember közé. Sok múlik a kommunikáción, sőt minden azon múlik és hajlamosak megsértődni olyan dolgokon is, amin alapból nem. Ez is a közelség hiányából származik.


Egy távkapcsolat tehát akkor működhet, hogyha a kapcsolat már előrehaladt annyira, hogy feltétel nélkül bízol a másikban, ha távol van akkor is. Ismered annyira, hogy tudod nem lép félre. Ez akár egy életre szóló kapcsolat jele is lehet, ha egy hosszabb néhány hónapos/éves távolságot átvészeltek. Lehetőség szerint azért a minél gyakoribb találkozás javallott. :)


Nekem nem ment a távkapcsolat, de azért mert nálam az előbbi eset állt fent, távkapcsolatba próbáltuk megismerni egymást és rádöbbentem,hogy én chaten/skypeon/neten keresztül nem vagyok képes ismerkedni hosszabbtávon. Egyszerűen olyan mintha a géppel beszélgetnék hiába.. Idővel az egyik fél beleun, főleg 3 hónap után mialatt csak 2x találkoztunk.Érezni az érintését, az ölelését mindennél fontosabb és személyesen jobban is megnyílik az ember. Látod a reakcióit egyes témákban.


Én nem szeretem a távkapcsolatot, mondjuk ki szereti, de ha a megfelelő emberrel együtt csinálod végig akkor nem lehetetlen.


25F

2016. dec. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én pl eleve utálok a neten beszélgeti mert tök személytelen. Szóval nekem nem működne. De ki tudja, neked lehet igen.
2016. dec. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én adnék egy esélyt a dolognak, aztán később, még bármi lehet, összeköltözés is akár, ha úgy alakul.

21/f

2016. dec. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Unokabátyo 1,5 év távkapcs egy holland lánnyal, aztán pár év egyutt élés, házasság, két kislány, és egy éve költöztek ki a felesége országába.


Nekem egy év távkapcs, ebbol fél év csak chat, és én tegnap jottem a páromhoz.


Szoval, ha mindkét fél komolyan akarja, és azért tudnak minőségi idot is egyutt lenni, akkor mukodhet.

Persze, néha pokol nehéz, foleg ha a másiknak valami baja van, és nem lehetsz mellette, de ha szeretitek egymást, akkor megoldhato minden.


27n

2016. dec. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szánalmas az egész. Az illető biztos nem talált magának közelebbit!!
2016. dec. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Több, mint egy évig éltünk így, aztán megoldottuk az összeköltözést és azóta családunk van. Ami fontos, azért tesz az ember.
2016. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!