Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ugye mindkettőnknek így lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye mindkettőnknek így lesz a legjobb?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szilveszter van, boldog új évet mindenkinek,de engem ez most nem hoz lázba, barátaim hívtak bulizni, úgy volt, hogy megyek, de végül nem volt hozzá hangulatom.


Szóval van egy lány, akit szeretek, a hibáival együtt is. Ő azonban nem viszonozza. Nem tudjuk elkerülni egymást így hát próbáltuk többféleképpen is megoldani ezt, csak barátság, aztán egymás ignorálása, majd újra beszélni mintha mi sem történt volna, akármelyik is volt, mindenhogy fájt mindkettőnknek. Neki bűntudata volt, úgy érezte, hogy hitegetett, hiába mondtam neki , hogy ez butaság meg hogy nem ő tehet róla és nem haragszom rá, láttam rajta, hogy bántja dolog. Ezért végül úgy döntöttem, úgy teszek, mintha már túl lenék rajta hogy e terhet levegyem a válláról és ezzel jót tegyek mindkettőnknek, neki hogy ne legyen bűntudata, nekem pedig, hogy tényleg sikerüljön idővel túllépnem. Nagyon lefoglalom magam sok új célt és tervet tűztem ki magamnak, új munkákat vállalok, keményebben tanulok. Sokáig elég passzívan, haszontalanul éltem, de ezen változtattam és sokkal aktívabb lettem és jobban odafigyelek másokra ,szeretek embereken segíteni, ez mindig is megvolt bennem, csak korábban magamtól nem szántam rá időt. A lány iránti szerelmem hozta ki belőlem a jóságot, s megpróbálom kamatoztatni úgyis ,h nem lehetünk együtt. Persze akarva akaratlanul találkozunk nap mint nap,igyekszem természetesen viselkedni vele(akármennyire is szeretném átölelni, visszafogom magam). Imádkozom Istenhez, hogy tegye őt boldoggá és találkozzon olyan fiúval ,aki hozzá illik, illetve hogy én is megtaláljam az igazit, akit nála is jobban szerethetek.



2016. dec. 31. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Jóég! Frankón, mintha én írtam volna, pár részlettől eltekintve... :D Ez félelmetes.

Neked az lenne a legjobb, ha totálisan kioffolnád. Tapasztalat.

2016. dec. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem jókor tetted fel a kérdést :D Nem sok józan választ fogsz kapni...

De én Józan vok és igen jól gondolod mindkettőtöknek így lesz a legjobb! :)

2016. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!