Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már úgy, hogy kockáztattá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy kockáztattál, kiléptél egy kapcsolatból, mert nem voltak beléd szerelmesek, és pont azért lett beléd az illető, mert megtetted ezt a bátor lépést, hogy elhagytad?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Szakítottam, és azóta sem szeret. Szívás.
2010. okt. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező, nagyon jó a kérdésed, pont 1,5hete adtam vissza a párom jegygyűrűmet és azóta képes kimutatni, hogy érez valamit, hogy nagyon fél, hogy elveszíthet, gyakran felhív a munkahelyéről. 3,5 éve vagyunk együtt, ilyenkor már kevésbé szerelem, inkább szeretet és a ragaszkodás ami összeköti a partnereket. 24/L
2010. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért, hogy viselkedett veled a vőlegényed?
2010. okt. 26. 22:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen..2 hétig voltunk mondjuk csak együtt,majd megbeszéltük,hogy legyünk barátok,utána rájöttem hogy én baromira szeretem..mikor már elveszítettem..ezt elmondtam neki,azt mondta nála is átmehet szerelembe,de nem ment..Azóta én is próbálom elfelejteni és nem úgy nézni rá..pedig összejárunk,imádunk csókolózni stb és ezzel megnehezíti a dolgot,de majd eldől mi lesz.És ő vele vesztettem el a szüzességemet is ráadásul.. :S

18/L

2010. okt. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3,5év után nem igazán mutatta ki, hogy szeret, eleinte főleg az első 1,5 2 évben levakarhatatlan volt, folyton rajtam lógott és már a baráti társaságunk is megemlítette hogy nem kell folyton fognia a kezem és átölelnie meg ilyenek, eleinte a szex is jó volt, aztán egy ideje kb húúú le sem merem írni.. szóval több mint egy éve nem feküdtem le vele, amikor volt valami, akkor is mindig én kezdeményeztem és elegem lett belőle, hú mert neki milyen jó, van ki felizgassa és kihozza belőle a vágyakat, na és én mitől izguljak fel? magamtól.. kérdeztem én...és inkább hagytam és vártam, de ő nem közeledett hozzám és megromlott a kapcsolatunk ezen a téren, amúgy egy nagyon kedves, aranyos odaadó és csupaszít ember, de ugyanakkor határozatlan is és rengeteg jó és rossz van benne, persze kiben nincs.. de vissza is adtam neki a gyűrűt,és mondtam neki, hogy döntse el, mit akar így kettőnkkel, mert én ezt így nem bírom tovább, nekem ettől többre van szükségem... most szünet van, habár még együtt élünk, nagyon nagy a kötödés és a szeretet a ragaszkodás köztünk, de ez már régen nem szerelem =/ 24/L
2010. okt. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer dobtak azért, mert nem szeretnek, akkor kár reménykedni. Már én sem teszem :D
2010. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen,én szakítottam,és rá 2 napra lejött hozzám,bocsánatot kért és azóta is járunk:Dsosincs lehetetlen...am meg ha szakítassz vele és nem jön vissza hozzád akk legalább tudod h télleg nem szeretett...az mivel jobb ha csak gyötrődsz mellette?
2010. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!