Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti mit válaszolnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GigiGygy kérdése:

Férfiak, ti mit válaszolnátok, ha a párotok megkérdezné, hogy miért is szeretitek őt?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy túl sokat vártam el, amikor én ugyanezt megkérdeztem a barátomtól. Egy éve vagyunk együtt, és én több tucat dolgot fel tudnék neki sorolni, amiért szeretem őt... De ő csak annyit mondott: mert ez nekem belülről jön. Olyan csalódott voltam. Túlreagálom? Vagy csak tipikus férfi válasz volt?

2017. jan. 3. 22:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Párom válasza erre a kérdésre általában annyi, hogy "csak". Igazából én is ezt szoktam neki mondani, miután elsőre így válaszolt. Bár egyikünk részéről sem volt ez "teszt kérdés". Csak ránkjött, hogy mennyire szeretjük a másikat, boldogok vagyunk, és hogy nem is értjük, miért szeret a másik. Ilyenkor jön hosszú felsorolás helyett a "csak" :D

Igazából ez mindent kifejez, és nehéz belekötni. Éreztetjük, és mondjuk is. Nyilván, ha nagyon akarunk, fel tudunk sorolni egy csomó dolgot, de minek? Ha épp olyanunk van, mondjuk az okokat magunktól is.

Ha nem érzed a szeretetét, akkor ezt kéne megbeszélned pároddal, nem pedig valami csodás vallomást várni. A kicsikart vallomás olyan, mint a fing: ha erőlteted, szar lesz.

2017. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%

Van egy haverom, ő annyi mondott a barátnőjének: Azért, mert elfogadsz olyannak amilyen vagyok, és mert szeretsz engem, és olyan kis aranyos vagy.


Ahány ember annyi válasz, és annyi eshetőség, én is sorolnám a tulajdonságokat pasiként. Tudnék mit mondani, nincs ezzel a válasszal semmi baj. Ne agyald túl

2017. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
8%
Ezt: ha korul tudnam irni, nem szeretnelek igazan. Csajszi, van egy rossz hirem...
2017. jan. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%
Én is mindig azt mondom, hogy azért, mert " csak " és kész. Ha magyarázni kell , ha részletezem bugyután az már rég rossz , és ha ezt nem lehet elfogadni akkor is baj van.
2017. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
79%

Ha röviden meg tudnám fogalmazni, mit érzek a párom iránt, és miért, akkor nem szeretném őszintén. Persze, tudok dolgokat sorolni, amiket szeretek benne, mit tudom én, kedves velem, finom pizzát süt, meg szép a szeme, de ezek nem okok, amikért szeretem őt, vagy nem is tudom....

A szerelem számomra komplexebb annál, hogy meg lehessen indokolni.

2017. jan. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
probalnam elviccelni a dolgot, mert barmit mondok baj lesz. neked is rosszul esett a a valasz ami arrol szolt hogy szeret.
2017. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 opened paradise ***** válasza:

Azt amilyen,mindent elmondhatok,hasonló az ízlésünk és gondolkodásmódunk,nem érdekli a világ véleménye,olyan amilyen és ki is mutatja. A lehető legaranyosabb lány,nem hasonlít senkire sem,jószívű,nem "mai".


Szerintem nincs baj a válaszával. A "mert szép vagy" számomra már gáz lenne.

2017. jan. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de ha tőlem kérdezné ezt a barátom, nem tudnék hirtelen válaszolni. Nem könnyű megnevezni, pontosan miért szeretsz valakit. Hacsak nem a pénzéért, az autójáért, a nagy f..káért, stb. De az meg nem szeretet. Én úgy érzem, az igazi szerelmet nem lehet megindokolni. Szeretem, és kész.
2017. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!