Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyerekkori szerelmem 5 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkori szerelmem 5 év után visszatért, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kisgyerekkent ismertük meg egymást. Őt és az ikernővérét. Én egy kis faluban lakom, a nagyszülei pedig az utcánkban. Kiskorunkban rengeteget voltunk egyutt aztán, ő lett az elso szerelmem. 13 evesen csokoloztunk eloszor. Mindkettonknek az volt az elso. 14 éves voltam mikor utoljára lattam nagyon szerettem. Családi okok miatt soha tobbet nem jottek a falunkba. Par napja pedig ujra talalkoztunk 5 ev utan. Veletlenul pillantottam meg a nagyszulei udvaran es aznap estere talalkozot is szerveztunk. (Persze nehanyszor chateltunk) azthiszem beleszerettem. Igazi ferfivé vált. 19 evesek vagyunk. Hihetetlen jo erzes volt megolelni, nemakartam elengedni, de nem lathatta meg rajtam, hogy mit erzek. Beszeltunk a szerelmi eletunkrol is. O azt mondta, nem akar tobbe szerelmes lenni akkorat csalodot az elozo kapcsolataban. Hogy epitsek fel egy barati kapcsolatot vele? Ot lathatoan nem erdeklem mar ugy, vagyis ugy gondolom. Nem az olyan lanyokat kedveli mint en. En telt vagyok, a baratnoi prdig vekonyak voltak. Fogalmam sincs mit tegyek. Miota hazament nem tudok masra gondolni csak ra.!
2015. szept. 21. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj szerintem hagyd, barátság? Pff.. te nem csak barátkozni akar, kifog használni tudat alatt vagy szándékosan. Szenvedni fog ha barátok is lesztek... Nem ajánlom de a te életed, azt csinálsz amit akarsz. Végülis az ember saját tapasztalata és hülyeségei alapján tanul.
2015. szept. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szoval eselyemsincs, hogy egymasra talaljunk?
2015. szept. 21. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!