Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Évek óta nem tudok szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta nem tudok szeretni és valaki iránt érezni?

Figyelt kérdés

Bármilyen jó csajom volt, csak azt láttam benne, hogy a szépségen kívül semmit nem tett az életben. Unom az egoizmusukat a csajoknak, a flegmaságot és a bunkózást. Annyira semmiségeken fújodnak fel, semmit nem számító dolgokon annyira komolytalan nekem ez. Mintha nem is tudnák az életben mik vannak és beleringatnák magukat egy álomvilágba, ahol csak Justin Bieber és Dicaprio létezik.

Az zavar, hogy idealizált a perspektívájuk és emiatt minden kapcsolatomnak vége szakad én pedig úgy érzem kihűltem és nem is szeretnék hosszú kapcsolatot. Fogok még szeretni? Már 3 éve ez van..

21 éves vagyok


2017. jan. 5. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mit szeretnél megtudni?
2017. jan. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Justin Bieber?Hahahaha..akkor tényleg értelmes lányok lehettek xD
2017. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Instás fäszpörgettyűk. Van ilyen. Az a gond, hogy egyre több, mert rángatják be egymást. Média, filmek, celebek hatása stb. Azt hiszik az a jó.
2017. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minek erőlködjenek, ha a pinájukkal is boldogulnak?
2017. jan. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább az elgondolkodtató,hogy miért ilyen agyhalott lányokkal ismerkedsz...
2017. jan. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!