Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A forró, lángoló szerelmek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A forró, lángoló szerelmek hamarabb elmúlnak, kevésbé szilárd alapúak, mint a fokozatosan kialakuló, kimértebb szerelem. Mennyire van ez szerintetek így?

Figyelt kérdés

2017. jan. 7. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben.Nem ezen múlik.
2017. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem létezik fokozatosan kialakuló szerelem, azt szeretetnek hívják.


Ha a lángolás után szeretet jön, a kisebb tűz, szerintem az a szerelem. Ha 3 hónap után már nem érdekel a másik, az fellángoláa.

2017. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A lángoló szerelem jobban elvakítja az embert, ezért, ha felszáll a rózsaszínű köd, nagyobb csalódás érheti az embert. A fokozatosan kialakuló szerelemnél ez nem jellemző, ott kezdettől fogva racionálisabban látja az ember a másikat. Az pedig, hogy melyik tartósabb, nem csak ezen múlik, de az biztos, hogy a lángolás utáni esetleges kiábrándulás gyakori szakító ok.
2017. jan. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

"Szerintem nem létezik fokozatosan kialakuló szerelem, azt szeretetnek hívják. Ha a lángolás után szeretet jön, a kisebb tűz, szerintem az a szerelem."


Ez is csak éppolyan általánosítás, mint amit a kérdező írt. Magyarul a legtöbb százalékban így van, de attól nem törvényszerű semmi.

Nálam sem volt lángoló szerelem a kapcsolatunk az első szakaszban, ahogy rendszerint kéne, és már 5. éve vagyunk együtt... Mégis miben különbözik szerinted a "lángolás utáni szeretettől" és attól, ami nálam volt meg végig? Ugyanazt éreztem akkor is, ezt a nyugodt szeretet és kötődést, mint most.

Mi lenne mégis a különbség a kettő között, amikor ez a lángolás után van, mint amikor kialakul, lángolás nélkül?


Persze a lángoló, szenvedélyes szerelem tök jó dolog, csodálatos érzés benne lenni. De az csak időleges állapot, ennyi viszont biztos. A végeredmény ugyanaz ( lehet, ha nem a saját magad által kreált képbe szeretsz bele ennyire).

2017. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kiszámíthatatlan.

nálam pl forró lángoló szerelem, és hamar elmúlt, barátnőmnél szintén forró lángoló, de 2 év alatt sem múlt el neki.

2017. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!