Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félénk férfiaktól kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk férfiaktól kérdezem, hogy amikor a nő egyértelműen jelzi, hogy szimpatikusnak tart akkor sem merek lépni?

Figyelt kérdés
Mi zajlik le ilyenkor a férfiakban, miért jó hónapokig csak messziről bámulni valakit? Miért jó nagy boci, vagy szépen csillogó szemmel ránézni egy nőre, ha nem lehet belőle semmi?

2017. jan. 10. 08:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Régebben volt ilyen alkalom, akkor félénkebb voltam, és a lány egyértelműen jelezte felém, hogy szeretne ismerkedni,csak voltam olyan hülye, hogy nem éltem a lehetőséggel. Szerencsére többnyire "kinőttem" ebből.
2017. jan. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lépje te! Vannak férfiak akiknek kell egy kis segítség. Nem tudhatod mennyi nőtől kapott előtted sérülést.
2017. jan. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ezzel a női kezdeményezéssel az a bajom, hogy bármennyire is sokat hangoztatják a férfiak,hogy normális dolog szerintem nyomulásnak tartják.Egy félénk embert meg még el is riaszthatok vele nem?
2017. jan. 10. 09:28
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
3, Jól kell csinálni. Nem nyomulni, mert az tényleg visszataszító tud lenni. Elég egy szimpla beszélgetést kezdeményezni bármiről.
2017. jan. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit tekintesz "egyértelműnek"? Amit te egyértelműnek gondolsz, talán nem is olyan egyértelmű. Mit értesz nyomulás alatt?
2017. jan. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyszer fordult elő velem ilyesmi, a hölgy elég konkrét volt. Egy fórumon írta, hogy szimpatikusnak tart és szeretne megismerni. Én nem tudtam mire vélni, pontosabban nem hittem benne. Ebből kifolyólag el is szúrtam az egészet a hozzáállásommal. Pontosan azért, mert féltem a kudarctól és nem tudtam, hogy kezeljem a helyzetet.
2017. jan. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam én is kérdezni,biztos hogy egyértelmű volt számára is ez? Meg az,hogy szimpatikus valaki,az azt jelenti,hogy jó haverok vagyunk,jól elbeszélgetünk.

Nem feltétlen tudom ebből azt,hogy ő most barátként tekint rám,vagy több is lehetne...

2017. jan. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:


Ezzel a női kezdeményezéssel az a bajom, hogy bármennyire is sokat hangoztatják a férfiak,hogy normális dolog szerintem nyomulásnak tartják.Egy félénk embert meg még el is riaszthatok vele nem?"


Ez egy gagyi kifogás arra, hogy miért ne tegyél semmit.

Az ilyen félénk férfiak is pont ugyanilyen gagyi kifogásokkal nyugtatgatják magukat, hogy miért ne tegyenek semmit.

A végeredmény, hogy senki nem tesz semmit, és ennek megfelelően nem is történik semmi.

2017. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló: Egyértelmű jelek: keresem és tartom a szemkontaktust,mosolygok,ja és már köszöntem is:) Egyébként még nem voltam ilyen szituációban,nem láttam még közelről félénk férfit, de amikor meglátom csiklandozza a lelkemet a boldogság:)

6-os válaszoló: Milyen kudarctól féltél? Attól,hogy nem felelsz meg az elvárásoknak,vagy mi? Miért kell annyira előre gondolkodni? Eddig azt hittem,hogy napról-napra kell ismerkedni, kapcsolatot építeni. Lehet az lenne a szimpatikus a vonzó Benned a másik fél számára, amin Te aggódsz.Csak azért kérdezem ám ezeket a dolgokat, mert nem tudom mi zajlik a fejekben:)

2017. jan. 10. 09:53
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a jelek, bár valószínűsítenek valamit, azért nem egyértelműek. Vannak olyan hölgyek, akiknek alaptermészetük a kedvesség, a mosoly. Egyértelmű az, ha odamész, és randira hívod, vagy legalább dicséred a külsejét, szellemi képességeit, bármit. Akinek mosollyal, köszönéssel jelzel, és nem reagál, nem feltétlenül félénk. Lehet, hogy van kapcsolata, vagy egyszerűen nem jössz be neki.
2017. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!