Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félénk férfiaktól kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk férfiaktól kérdezem, hogy amikor a nő egyértelműen jelzi, hogy szimpatikusnak tart akkor sem merek lépni?

Figyelt kérdés
Mi zajlik le ilyenkor a férfiakban, miért jó hónapokig csak messziről bámulni valakit? Miért jó nagy boci, vagy szépen csillogó szemmel ránézni egy nőre, ha nem lehet belőle semmi?

2017. jan. 10. 08:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, kinél hogy működik, de mifelénk az egyetemen - főleg ha ismerjük egymást - mindig szoktunk köszönni a másiknak, meg egy mosoly sok helyzetben pozitív (pl. vizsgáztató ajtaja előtt egy biztató összemosolygás). Akkor nekem kb. minden második lány jeleket ad? Annyira nem vagyok penge...

Kérdező, ha látod rajta hogy félénk és bejössz neki, menj oda hozzá, beszélgess vele, esetleg hívd el valahova. Nem valószínű hogy nyomulásnak veszi, plusz hatalmas önbizalom-boost, ha élőben tapasztalja, hogy tetszik valakinek.

2017. jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nagyon izgalmas válaszokat kapok köszi!

Az az igazság engem anyum egyedül nevelt fel, így csak a női szerepet tanultam meg aminek az egyik következménye, hogy nem tanultam meg udvarolni.Az,hogy nem találkoztam eddig félénk pasival az azért is lehet,mert valahogy nem kerültek a közelembe,lehet nem lennék kompatibilis egy bátortalanabb férfival:)

Arra nem is gondoltam,hogy kapcsolata lehet,mert...na ne,akkor futás haza anyába gyönyörködni, pirulgatni,vigyorogni, szemezgetni:)Persze lehet nézelődni, de van egy határa a flörtölésnek is gondolom.

Ha nekem nem tetszik valaki azt nem szoktam hónapokon keresztül figyelgetni,sőt még mielőtt megfordulna bármi a fejében már látja az arcomon,megjátszás nélkül közömbösen viselkedem. Nem vigyorgok, nem szemezek, jaj még csúnyán is tudok nézni:)

Azért az elmúlt időszakból egy valamit megtanultam, a türelmet.

2017. jan. 10. 10:42
 13/16 anonim ***** válasza:
Na én is így vagyok rgy férfival.
2017. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.

Így igaz, attól tartottam a legjobban, hogy nem fogok megfelelni és csalódik bennem. Ugyanis nem megy a spontán, célirányos ismerkedés és ezért nem sok tapasztalatom van a nők téren. Ez pedig valljuk be, nem éppen előnyös. Az előre gondolkodás is erre vezethető vissza, ez is gátló tényező részemről. Talán igazad van és amit hibának látok magamban az másnak vonzó lehet, vagy annak ellenére is vonzódni tudna hozzám. Viszont a felénkség ennek kiderítésében meggátol.

2017. jan. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtad:) Igen én is azt gondolom, hogy a férfiak bátortalanságának egyik fő oka az agyalás, előre gondolkodás. Mi lesz ha...meg az így,vagy úgy... Általában ezek az emberek szerintem az élet más területein is megfontoltak, precízek, de lemaradnak a spontán jó dolgokról, pedig ha valami nem jól sül el utólag könnyebb rajta egy jót röhögni, mint előre görcsölni. Kívánom neked, hogy egyszer sikerüljön gátlások nélkül boldognak lenni!
2017. jan. 10. 11:04
 16/16 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Jól látod, ez az alap oka és valóban sokmindenről lemarad az ember miatta. Legalábbis én igen. Bizonyos helyzetekben nem segít a gondolkodás, sőt csak túlbonyolítja.

Köszönöm, egy ideje már dolgozom rajta.

2017. jan. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!