Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 25-35 év közötti nők van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 év közötti nők van köztetek aki nem szeretne gyereket, de nem zavarná, ha a pasinak már vannak gyermekei, akik nem vele élnek? 39 éves férfiként kérdezem. És eszemben sincs itt keresni párt magamnak. Őszinte válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
2017. jan. 12. 22:47
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem èrtem, 39 èvesen minek valakinek 25 èves nő (főleg kikötès, hogy gyereke se legyen, ne is akarjon), mièrt nem jó a saját korosztályod? Ott már esèlyesebb az olyan, aki nem akar szülni...
2017. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Bocs, most látom, azt nem te ìrtad, hanem a 8-as... nem szóltam....
2017. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Hello

En erdemben is hozza tudok szolni, mivel 39 eves gyerektelen no vagyok, mig az exemnek volt 3...

En is azt hittem h el tudom fogadni.

A gyerekeket el is tudtam (maig tartjuk a kapcsolatot). De a szitut nem... Azt, hogy nem eltek velunk, nem nevelhettem oket, hanem az anyjukkal eltek, es a lathatasok idejere szetrobbantottak az eletunket. Tehat nem az volt a baj hogy ott vannak hetvegen. A baj az volt, hogy egyebkent nem. Magyarul hetvegere vendegsegbe jottek. En pedig hetvegen nwm vendeglato akarok lenni hanem csaladi eletet szeretnek.

A 3 hetes kozos nyaralasok voltak a legjobbak. Ott csaladkent elhettunk es volt idonk osszeszokni.

Majd szakitottunk es elvesztettem 3 embert akit nem akartam...

Szoval most azr mondom, meg egy ilyet ne....

2017. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

A párom 41 én 31,neki két gyermeke van,akiket idáig nem volt alkalmam még megismerni sem...nem mutatta be.Az elején úgy éreztem,ha elérkezettnek látja az időt,ez meg fog történni.Lassan egy éve együtt vagyunk,mivel én nem szeretnék saját babát,reméltem,megismerhetem az ő két kislányát.Mivel elköltöztünk abból a városból igen messze onnan,ahol ők is élnek,ez a találkozás nem is fog megtörténni egyhamar.Ilyenkor felmerül az emberben én nem vagyok elég jó,ahhoz,hogy megismerjem őket,vagy neki van vmi vaj a fején?erre a kapcsolatunk is rá fog menni hamarosan,mert a nők nem szeretik a ködösítést!igenis el lehet fogadni egy férfit a gyermekeivel,mert jól is elsülhet a dolog,de azt neked is el kell fogadnod,hogy erre nem mindenki kapható...

Ha viszont ráakadsz,arra a személyre,aki így elfogad,becsüld és tiszteld és teremts nyílt helyzetet!Ismerhesse meg a gyermekeid,hogy tudjon kötődni hozzájuk vmilyen szinten,ne érezze felesleges 5.keréknek magát..Mert nem az anyagi dolgok itt a lényegesek,akit igazán szeretünk elfogadjuk gyerekestől is.

2017. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok, és nem hiszem, hogy épp 40 éves férfivel jönnék össze... :)

Másrészt meg ha mondjuk teszem azt pl 18 éves gyereked van, az is elég ciki lenne, hogy csak pár évvel fiatalabb.

A kamaszokkal meg elég nehéz tud lenni, elhiszem, hogy külön éltek, szóval a mindennapoknak nem szoros része, de azért egy családban része kell, hogy legyen.


Ez ugyanúgy érvényes akkor is, ha kisebbek a gyerekek. Huszin éves korban nem hiszem, hogy bárkinek is életcélja lenne, hogy egy több gyerekes elvált emberrel alapítson családot. ( A gyerek e tekintetben mindig is odaköt a volt nejedhez, és ahogy írta, annak is szerves része kell legyen az életednek, hogy a gyerekekkel is időt tölts. Ergó én kimaradnék ebből, és ennek a dolognak nem lehetnék része. Ez a te (másik) életed úgymond.

Persze 35-40 fele valószínűleg már ezt is el tudnám fogadni, de most még elképzelhetetlen, hogy ebből ne legyenek zökkenők.


Másrészt nem is értem, miért lőtted be a 25-35 évet. :D

39 évesen szerintem nem 25 évesekben kéne gondolkozni... De ez is csak az én véleményem. (Ha pl 30-40 közé tezsed, akkor nem említem meg ezt az apró dolgot.) Nekem pl max 35 év körül férne bele 25 évesen.

25N

2017. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Mégegyszer hangsúlyoznám! Nem az volt a kérdés,ki élne velem,hanem az hogy vannak e egyáltalán értelmes nők között ilyenek. Nem értem miért kell ide kilyukadni.Behatároltam egy kórt és azért a25 volt az alsó határ, mert azért addigra már mindenki eldönti mit szeretne az életéből kihozni. A felső határ meg azért ,mert addigra ki szokott derülni,hogy ebből mi jött össze. De lehet rosszul gondolom.
2017. jan. 14. 22:06
 27/30 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pontosan a kérdésre kaptál választ:

"25-35 év közötti nők van köztetek aki nem szeretne gyereket, de nem zavarná, ha a pasinak már vannak gyermekei, akik nem vele élnek? 39 éves férfiként kérdezem..Őszinte válaszokat kérek. "


Kaptál egy őszinte választ, egy 25 éves nőtől.

(Még akkor is, ha nem igazán tetszik.)

Ahogy más is látom, jeleztem benne én is, hogy talán nem a húszon évesek között van a te "célcsoportod", hogy szépen fogalmazzak. :) És megindokoltam én is, miért nem.


Másrészt meg nem csak a 25 év korkülönbség és az, hogy neked már vannak gyerek(ei)d, hanem azt is számba veheted, hogy oké, hogy most 25 évesen nem akarok gyereket.

De nincs rá garancia, hogy mondjuk 30 évesen is így gondolom, amikor már égető, hogy dönts erről.

2017. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
*15 év korkülönbség
2017. jan. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Nem értelek, még most sem.. ! Ha azt kérdeztem volna, hogy vannak e az oldalon,vagy az ismertek e olyan embert aki szereti a banánt, akkor nem érdekel nyilván hogy te a narancsot szereted.
2017. jan. 16. 11:49
 30/30 anonim ***** válasza:

Ok, már értelek.

Én konkrétan csak azért válaszoltam, mert azt gondoltam statisztikai alapon kérdezed, kit zavar/nem zavar, ahogy lenni szokott itt a kérdéseknél.

Látom most már, hogy kifejezetten azokat várod ide, akiket ez nem zavar, csak a "nem párkeresési szándékkal kérdezem" rész vezetett félre. Ezért mertem feltételezni, hogy összességében kérdezed a véleményeket, és nem csak azokat a válaszokat várod, hogy az jelentkezzen, akit ez nem zavar. (No offense)

2017. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!