Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sok férfinak a cicababák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfinak a cicababák tetszenek, hogy legyek en is olyan?

Figyelt kérdés

En egy termeszetes babaarcu fiatal lany vagyok.

Van egy nalam idosebb lany (23-24 koruli, en 21et toltom), olyan kirakati baba tipusu. Tudjatok ez a draga ruhas, draga kiegeszitos, pothajas, sokat smikelos fajta. Kicsit beképzelt, cicababa viselkedesu. Szeparcu o is, csak sokat sminkel. Mindig olyan nyusziszájat vág a képekhez, szerintem felesleges, de ez adja meg az igazi cicababa külsejét.. :D Latom hogy ez tetszik a ferfiaknak.

Milyen ruhákat, sminktermékeket ajánlotok?

Köszönöm. :)



2017. jan. 16. 10:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szelsosegesnek lenned. A valosagban (tehat nem itt) a ferfiaknak szoktak tetszeni es komolyabb kapcsolatra is alkalmasnak tartjak a szepen sminkelt, noiesen oltozo, normalis lanyokat. De ehhez nem kell nyusziszaju cicababanak lenni :D Youtubeon vannak sminkes videok, egy rakas.
2017. jan. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Ennek a lánynak most van párja, valamit csak jól csinál (természetesen pézes, mi màs, nekem nem fontos hogy ilyen legyen nem a tárcába vagyok szerelmes).
2017. jan. 16. 11:47
 13/25 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha lesz párod, neked se a ruhádba meg a sminkedbe lesz szerelmes, és ez így van jól. Ne bontsd meg az egyensúlyt.
2017. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
40%
Akkor töltessem fel a számat, ha nem akarok gyereket? Ha normálisan nézek ki, mindenki csak anyucimuciként lát?
2017. jan. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%
"Akkor töltessem fel a számat, ha nem akarok gyereket? Ha normálisan nézek ki, mindenki csak anyucimuciként lát?" Nem, úgy látom nem ment át a lényeg. Az anyás dolgot egy példának írtam. De felőlem aztán lehet mindenki kacsaszájú szilikon mellű cicababa, aztán sírhat,hogy csak arra kellett a férfiaknak. Amit a kérdező is említtet,hogy kapcsolatban van az ismerőse, szép kapcsolat lehet, kb. a pénzről szól, ha nem lenne a pénz a srácnak még csak nem is köszönne neki az a csaj.
2017. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
96%

12: Ó, hát én is ismerek ilyen párt.

A pasinak csak arra van a csaja, hogy lássák a haverok, hogy neki ilyenre is telik. Pont olyan státuszszimbólum, mint a drága terepjáró, meg a budai villa.

A csajnak meg arra van a pasi, hogy legyen aki finanszírozza a szilikoncicit, a póthajat, a drága ruhákat, meg mindazt, amitől ő cicababa.


Az ilyen csajokra valóban a legtöbb pasi úgy tekint, mint egy szextárgyra, és nem az jut róla eszébe, hogy összebújva ülnek a kandalló előtt. :D

Sokaknak tetszenek, sokan meghúznák őket egyszer. De kevés az olyan pasi, aki ilyen nőt akar tartós kapcsolatra, az meg pont olyan is, hogy nekem nem kéne. :D


Egy jó nő akkor is jó nő, ha kilép a zuhany alól: vizes hajjal, smink nélkül, divatos ruhák nélkül.

Aki csak teljes tatarozás után néz ki jól a fényképeken, az nem jó nő, csak pózer. :)

2017. jan. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
13%
Kár, hogy 21 évesen ennyire stílustalan vagy, mintha még önállóan gondolkodni sem tudnál. Szerintem a sok smink és cicababás kiegészítő a belsődet is felfedi és senki sem lesz kíváncsi rá. Legyél már nő és ne kiscsaj, meg cicababa, jézusom. Nyugodtan le lehet pontozni.
2017. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Annyira ellentmondasz önmagadnak. Te hasonlítani akarsz a csajra külsőleg, de egyetértesz abban, hogy a pasiknak csak arra kellenek az ilyen lányok, mint ő.

Ne irigykedj, mert süt rólad. Annyira kritizálod, hogy sok sminket használ, a pénzre bukik, jaj te nem, akkor minek akarsz rá hasonlítani? Lehet, hogy nem valami értelmes a csaj -bár azokból, amit leírtál ez nem derül ki, mert lehet csak rosszindulatból jött- de te sem tűnsz olyan okosnak.

2017. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Hogy legyél olyan? Sehogy, maradj önmagad és csatolj egy képet erről privátban. :D
2017. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Utolso elotti. Kulsore szeretnek hasonlitani konyorgom!
2017. jan. 16. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!