Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sok férfinak a cicababák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfinak a cicababák tetszenek, hogy legyek en is olyan?

Figyelt kérdés

En egy termeszetes babaarcu fiatal lany vagyok.

Van egy nalam idosebb lany (23-24 koruli, en 21et toltom), olyan kirakati baba tipusu. Tudjatok ez a draga ruhas, draga kiegeszitos, pothajas, sokat smikelos fajta. Kicsit beképzelt, cicababa viselkedesu. Szeparcu o is, csak sokat sminkel. Mindig olyan nyusziszájat vág a képekhez, szerintem felesleges, de ez adja meg az igazi cicababa külsejét.. :D Latom hogy ez tetszik a ferfiaknak.

Milyen ruhákat, sminktermékeket ajánlotok?

Köszönöm. :)



2017. jan. 16. 10:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Ha normálisan nézek ki, mindenki csak anyucimuciként lát?"


Csak egy igazán beteglekü csaj gondolhatja, hogy ha egy férfi el tudná őt képzelni a gyerekei anyjának, az valójában valamiféle gusztustalan dolog.

2017. jan. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen lanyokat csak dugni akarjak a fiuk. Ha ez a celod, akkor kolts egy csomo penzt sminkcuccra, ruhara, kozmetikusra, fodraszra. Mindent, ami eredeti rajtad (haj, szempilla, köröm), csereltess ki muanyagra. Reggelente kelj fel egy oraval hamarabb, hogy sminkelj meg szepitkezz. Jarj konditerembe, figyelj a taplalkozasra. Kozmetikushoz, fodtaszhoz is jarj rendszeresen. Vegyel draga, cicivillantos ruhakat, kovesd a divatot. Minden sarkon csinalj selfie-t es posztold. Ragadni fognak rad a pasik, mindenki meg akar majd dugni. Viszont komoly kapcsolatra senkinek nem kellesz majd, csak ha majd visszavaltozol ilyenne, amilyen most vagy.
2017. jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj mást lemásolni, mindig légy önmagad.

Hidd el, nekem sokkal jobban bejön, ha valaki természetesen szép.


Ha valaki beképzeltnek tűnik, róla az jut eszembe, hogy biztos felszínes, megcsalna, nem tudna igazán szeretni, ezért nem mernék nála próbálkozni. Sokkal vonzóbb, ha valaki mosolygós, visszafogott, aranyos. ^^

2017. jan. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!
2017. jan. 23. 11:18
 25/25 anonim ***** válasza:
Sok férfinak ez tetszik, főleg mert kb egy "dugj meg" reklámtáblának felel meg az ilyen stílus, de aki egy dugásnál többet akar, azt meg taszítja.
2017. jan. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!