Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért féltékeny az exemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékeny az exemre?

Figyelt kérdés

Az exemmel 5 évig voltunk együtt. Egy éve szakítottunk. Kicsivel több, mint 3 hónapja új barátom van, akit mindennél jobban szeretek, szerelmes vagyok belé sokkal jobban, mint az exemre. Imádom.. minden téren. Szexuálisan is jobban vágyom rá, nagyon szeretek vele mindent csinálni.. exemmel nem így volt.. Neki is volt egy kapcsolata, 7 hónapos.. havi 2x találkoztak, nyilván szexeltek is.. szóval még csak nem is én vagyok neki az első. Múltkor kérdezgetett hogy ez, meg ez volt e vele.. (nekem a mostani barátom a 2. fiúm) és mint kiderült exem kb mindent megtett velem szexuális téren.. erre mintha kicsit besértődött volna, vagy talán féltékeny? Nem mintha neki nem engednék meg bármit, vagy nem akarnám ezt, meg azt, de most féltékeny rá? Vagy micsoda?

Köszönöm a válaszokat.

21L, 20F


2017. jan. 16. 20:55
 1/3 A kérdező kommentje:

*exembe.

a 7 hónapos kapcsolata a barátomnak pedig távkapcsolat volt - ország 2 vége.

2017. jan. 16. 20:56
 2/3 anonim ***** válasza:
A féltékenység mindig belülről fakad, kicsit önbizalomhiányos lehet szegény. Ha nem akarod kínozni, ne provokáld azzal, hogy hogyan sz*ptad le az exedet, meg hogyan adta análba, stb. stb. Csak van más téma is, amiről beszélgethettek... ;) 30F
2017. jan. 17. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Dehogy provokálom, ő kérdezgetett én meg őszintén válaszoltam. De tudja, hogy exemmel nem volt jó kb semmi szexuális téren szóval semmi oka féltékenykedni..
2017. jan. 18. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!