Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan féltékeny a párom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan féltékeny a párom az exemre?

Figyelt kérdés

Az exem volt életem első szerelme, és a gyerekkori legjobb barátom. Ismerem őt mióta élek, és tényleg szó szerint mióta élek mert egy napon születtünk és anyám meg az ő anyja a kórházban lettek legjobb barátnők. 7 évig voltunk együtt, és ezt az időt nem lehet eltörölni, végül azért szakítottunk mert mind a ketten kinőttük ezt a kapcsolatot, és már másra vágytunk, másfelé sodort minket az élet, viszont néha összefutunk, megbeszéljük hogy mi újság a másikkal, facen rendszeresen szoktunk beszélni, de egyénként az ország másik felén lakik és csak akkor találkozunk ha haza jön a szüleihez. A párom nagyon féltékeny rá, azt mondja mindig hogy nem tud harcolni vele, én mindig őt fogom szeretni és így nincs értelme a kapcsolatunknak. De én már csak barátként tekintek rá, és amúgy sem vagyunk már 15 évesek, ezt meg kéne értenie a páromnak nem? Vagy igaza van és tényleg gáz hogy ilyen jóba vagyok az exemmel?

25/L


2015. jún. 25. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Akkor képzeld el fordított felállásban. Te mennyire repesnél az örömtől? UGYE?
2015. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A párom az exével egy lakásba lakott mielőtt összeköltöztünk volna. Ez most hosszú hogy miért, de nekem nem volt egy szavam se. Szerinte amit én csinálok az sokkal gázabb és ők amúgy se voltak jóba csak kényszerből laktak együtt. De szerintem az is ugyan úgy féltékenységre ad okot.
2015. jún. 25. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Én sem tolerálnám, de én nem akarnám, hogy megszakítsd a kapcsolatot, és nem veszekednék, hanem szakítanék.

Az a baj, legjobb barát ide vagy oda, örökké éket fog verni a kapcsolataidba egy ilyen mély barátság.

Ez van.

2015. jún. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Akkor lesz egy barátod, de igazán soha nem fogsz kelleni senkinek. Ha neked jó így.............
2015. jún. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 es

Hú hát az akkor aztán tényleg fordított esett! A fordított eset az lenne hogy a jelenlegi palidnak is lenne olyan exe mint neked,az miylen lenne? Nem az h nem is szerette meg ilyesmi xd


Volt ilyen kapcsolatom ugyanilyen volt a csaj mint TE!


Döntsd el hogy mit szeretnél én megértem a palid! Zárd le az exed vagy ne de akkor ne számíts sok jóra...Nálam se véletlen a VOLT ilyen csajom szó!

2015. nov. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!