Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha féltékeny vagyok az exemre? :S

Figyelt kérdés
1éve szakítottunk de jóba vagyunk egymással és most fog összejönni egy pasival és én féltékeny vagyok rá még mindig.Mit csináljak egyszerűen megöl az ideg a féltékenységtől?:(19/f
2010. okt. 20. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a csudába, majd egy fél év múlva megszokod és nem fog érdekelni.
2010. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de egyszerűen nem tudok lenyugodni tiszta ideges vagyok és nincs kedvem semmihez:(
2010. okt. 20. 13:32
 3/6 A kérdező kommentje:
most is vele van és nem tudom hogy éppen mit csinálhatnak
2010. okt. 20. 13:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, úgyse jöttök össze többé, tehát a legjobb az lesz, ha eltereled a gondolataidat. Járj társaságba, ismerkedj, szedj fel egy csajt. Én is voltam már így, de mivel semmit se tehettem, kénytelen voltam belátni, hogy tönkreteszem magam valaki miatt akit nem is érdeklek már. Aztán összejöttem egy másik lánnyal és sokkal jobban összeillettünk.
2010. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem szabad tartani a kapcsolatot szakítás után. Én is(szerintem majdnem mindenki) elkövettem ezt a hibát, így láthattam, hogy milyen boldog mással, sokkal boldogabb, mint velem volt. Nagyon felemelő érzés.

Azóta mindenkivel azonnal megszakítom a kapcsolatot és alkalmazom a "Miért is szakítottunk?" terápiát.

Ez annyiból áll, hogy magamban átgondolom, mi is volt az oka, hogy szétmentünk. Hogy mindig veszekedtünk, hogy ilyen és olyan rossz tulajdonsága volt és ilyenek. Ez működik.. kivéve az elsővel. Őt mindig szeretni fogom, bármilyen is volt.

2010. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Így van, ezért nem szabad tartani a kapcsolatot egy ideig.

Valószínűleg az új barátja farkát vette a kezébe, szépen végignyalta, les.zopta, végigcsurgatta a nyálát rajta, majd újra bekapta tövig, aztán beleült, és vadul lovagolt benne, majd úgy gondolom, hogy hátulról is irgalmatlanul tolta neki, közben tépte a haját, és a végén a szájába élvezett. Amit persze lenyelt. És ezt fogja még csinálni ezzel a pasival egy párszor, aztán a többivel is, akivel még összejön majd ezután.

Nem szemétségből írtam ezt, hanem hogy fogadd el, hogy ez van.

2010. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!