Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a távkapcsolat igazi kapcsolat?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm mérges lett rám. Az ok, hogy szakított 5 év után a barátjával, akivel ez idő alatt távkapcsolatban élt, és néha csak havonta egyszer látták egymást, én pedig, hogy vigasztaljam azt mondtam neki, hogy ne aggódjon, most legalább lesz esélye egy igazi kapcsolatra. Lehet a szóhasználat nem volt jó, ezt elismerem, de teljesen megsértődött, hogy az ő kapcsolata igazi volt. Közben amúgy azért szakítottak, mert semmiféle közös jövőjük nem volt, nem akartak egy helyre költözni, nem voltak közös céljaik, közös álmaik, és igazából csak szexeltek, mert programokra elég ritkán jártak. Ezeket mind ő mondta. Ez csak szerintem nem "igazi" kapcsolat...?
2016. dec. 19. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a távkapcsolat miatt nem volt igazi kapcsolat. Az igazi szó helyett inkább azt mondanám nem volt jó kapcsolat. Inkább a többi dolog miatt nem működött közös jövő stb.

A párom 1600 km-re dolgozik van mikor 3 hónapig nem látjuk egymást személyesen bár mostanába meg oldjuk hogy másfél havonta legalabb egy hétvégére haza repül. Közös jövőnk a cél így muszáj kibírni, egymásért hogy meg valósíthassuk az álmainkat.

2016. dec. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy feltétlen az lenne. Persze van aki úgy gondol rá, de szerintem egy idő után elkezd az ember belegondolni abba, hogy a másikat nem láthatja olyan sokszor. Kimaradnak egymás maradandó élményeiből ha épp nincsenek aznap együtt. Úgyhogy nálam a távkapcsolat nem párkapcsolat, de tiszteletben tartom ha másnak viszont az.
2016. dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem általánosítva, hanem ebben az esetben azért volt igazság abban, amit mondtál. Ha kicsit megnyugszik, kicsit megemészti a szakítást, akkor ő is be fogja látni ezt.
2016. dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom írni amit nemrég egy hasonló kérdéshez írtam.

"A távolság csak kifogás...ha 2 ember szereti egymást és együtt akar lenni akkor megoldják.Minden döntés és akarat kérdése!"

2016. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A távkapcsolat mindaddig igazi kapcsolat, ameddig van előrelátható vége a távollétnek, és egy közös jövő a vég. Egyáltalán nem gáz, csak nehéz. És természetes, hogy szinte csak szexeltek, bírd már ki havi egy nappal. Persze ettől még lehet kimozdulni, csak na. Azért mélyen, az ágyékom tájékán, megértem.

Az viszont tény, hogy elég jogosan lett rád mérges a barátnőd. Ezt a véleményt tartogathattad volna akkorra, amikor már enyhült a fájdalma.

2016. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!