Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy reagálnátok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok arra, hogy 4 év után szerelmet vall az egyik pasi ismerösötök?

Figyelt kérdés

Véletlenül találkoztunk újra, és beültünk egy beszélgetésre, amiböl 2,5 óra lett. Elmondta, hogy szerelmes volt belém, és még mindig tetszem neki. Folyamatosan bókolt, nagyon kedves volt, miközben beszélt, sokszor könnyes lett a szeme, elérzékenyült. Azt említette, hogy mindent megadna nekem, ugyanakkor nem volt teljesen egyértelmű azzal kapcsolatban, hogy most mit is szeretne tőlem. Érdekes érzéseket váltott ki belölem, az biztos, egész éjszaka ezen gondolkodtam.

Igazából semmi konkrétumról nem beszéltünk, ma fog hívni azt mondta.

Szerintetek lehet ebből valami, szóval csak hagyjam, hogy történjenek a dolgok maguktól?


2017. jan. 18. 11:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Amúgy teljesen õszintének tûnt, és mivel egy igazi férfi külsõ-belsõ tekintetében egyaránt, nagyon szexisnek láttam ezeket a könnyeket.

Ebben az esetben nem zavar, ha elgyengülést látok.:-)

2017. jan. 18. 14:10
 12/17 anonim ***** válasza:
50%

11, Tehát egy jó pasinál még a könny is oké.

Köszi! ezt jó tudni. :)

2017. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
28%
12..ja, elképesztő nem? Mennyire meghatározza a külső a csajok gondolkozását. Jó pasi sir, az cuki, kevésbé jó pasi sír, az visszataszító. Egyéblént anno emiatt nem akartak választójogot adni a nőknek. Mert ennyire könnyű öket felszines dolgokkal manipulálni.
2017. jan. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
40%

13.: anyádnak magyarázd, hogy ne kapjon választójogot ;)

A férfiak meg mennek a farkuk után, inkább nekik nem lenne szabad bármilyen véleményformálási jogot adni

2017. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#13

Azt írtam, hogy "KÜLSÕ-BELSÕ" tekintetében egyaránt férfias. Sikerült nagyon jól értelmezned a gondolataimat.:-)))

A külsõ semmit nem ér, ha nincs egy belsõ tartalom, egy olyan személyiség, ami megfog.

Nála a kettõ egységben van meg, na ezért tetszik.:-)

2017. jan. 18. 14:28
 16/17 anonim ***** válasza:
49%
14. Nem én találtam ki, ez konkrét érv volt anno. Ha meg a férfiakat anyázod, érdemes elgondolkodnod azon, hogy ez a több ezer éves férfielnyomás épitette fel azt a civilizáciot (egyébként a t9rténelem folyamán az összes létező civilizációt) aminek köszönhetően te csucsoritve selfizhetsz a fészbukkra az okostelefonoddal.
2017. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#16:

Te is gondolkodj el azon, hogy hol lennél most, ha nem lett volna egy NŐ, aki megszüljön.:-)

2017. jan. 18. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!