Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy reagálnátok, ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha a pasi már első randin a gyerektervezésről beszélne?

Figyelt kérdés

Randizok egy 28 éves sráccal. Nagyon szimpatikus, már érzéseim is vannak felé. Az első randin már puhatolózott, szeretem-e a gyerekeket, akarok-e gyereket, mikor akarok... A 2. randin meg már arról beszélt - persze poénosan -, hogy miket fogunk majd mesélni az unokáinknak az első randijainkról. Én mindkét alkalommal annyira meglepődtem a témán, hogy nem kérdeztem rá, ő mikor tervezi a gyereket, meg egyébként sem érdekelt MÉG annyira, nem gondoltam, hogy ez fontos lehet, de elgondolkoztam, és mi van, ha azért kérdezget ilyeneket, mert ő már családot akarna?! Ami amúgy nem zavarna, csak meglepő, hogy már első randikon ezzel jön. Következő randin rákérdezek, de addig is kíváncsi lennék a véleményetekre.

24/L


2016. nov. 17. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Sosem értettem az ilyeneket. Komolyan, mintha önként jelentkezne valaki a vigézésre... "Engem, engem öljenek meg kérem!"
2016. nov. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vajon miért nem lep meg az első kommentelő hasznossági aránya?

Mi is már ez első randikon tisztáztuk ezt a kérdést. Szerintem és a párom szerint is nagyon fontos hisz ha pisti soha nem akar gyereket vagy csak majd aggastyán korában akkor nagyon nem őt keresem. Nálunk egyeztek a tervek erre vonatkozóan. Ennyi idősen szerintem már simán normális abban gondolkozni hogy olyan nőt keressen akit anyának is el tud képzelni.

2016. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

#2


Amíg valaki ellentmond a mainstream elvátnak "mápediggyerekkő!" "ezazéletértemeéskész!!!" addig mindig ez lesz.


Tapsolni kellene hogy mindenkinek legyen csak 10 gyereke, láthattuk khm. egyelőre kisebbségünkön milyen jó is az.

2016. nov. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nincs ezzel semmi baj, ha komoly kapcsolatot akartok, akkor finoman (vagy direkt rákérdezve) megtudjátok, hogy egyeznek-e erről az elképzelések. Ha mindketten akartok házasságot, gyereket, és tartós kapcsolatra vágytok, akkor hajrá! Már csak le kell tisztázni a részleteket! Pl. nyugodtan mondhatod, hogy te is nagyon szeretnél gyerekeket.... ha már sikerült befejezni a sulit/dolgoztál két évet/együtt éltetek 3 éve, stb. Nem kell bólogatni mindenre, a lényeg az, hogy hasonlóak az elképzeléseitek.


42%-os: nem olyan ördögtől való dolog, pl. ha te is időben rákérdezel a csajoknál az elején, akkor nem pazarolsz az életedből feleslegesen hónapokat olyan csajra, aki alig várja, hogy elvedd, meg esetleg "véletlenül" teherbe esik, hátha te is örülni fogsz. ;)

Nincs azzal baj, ha te nem szeretnél, nők között is van ilyen szép számmal, őket kell megtalálni. Pl. úgy, hogy mersz beszélni a terveidről.

2016. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha komolyan gondolja a srác az a baj, ha komolytalan az a baj, ha beszél az érzéseiről az a baj, ha nem mond semmit az a baj, ha családot tervez az a baj, ha nem tervez az a baj, ha poénkodik az a baj ha nem az is baj...
2016. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%
Örülj neki, hogy nem lépet a tettek mezejére és nem fektetett meg.
2016. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%

Nekem annyi van, hogy mindig az első randin szóba kerül az, hogy ki hány gyereket akar kb, ilyen viccelődősen. De utána hónapokig nem hozom fel a gyerek témát egyáltalán. Pedig én még legalább 5-7 évig nem akarok gyereket magamnak.


Amúgy 28 évesen már teljesen korrekt korban van az apasághoz és te is a 24 éveddel az anyasághoz. Én majd kb 30-35 évesen szeretnék gyereket egy 20-27 éves nőtől (durván). Lehet ezek a dolgok az ő fejében már élénkebben ott vannak.


Abban igazad van, hogy ez mindenképpen kemény, egész pályás letámadás volt a részéről :D

Legjobb lesz ha rákérdezel majd. Lehet te 5 év múlva akarsz majd gyereket, ő meg már akár 2-3 év múlva is. Ha ez a helyzet és egyikőtök sem tud változtatni az álláspontján, akkor nem illetek össze.

25/F

2016. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!