Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mással jár de még mindég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással jár de még mindég szeretem, hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Nem volt köztünk semmi, én közeledtem, ő el hajtott elzavart. Szóba sem áll velem, de úgy beleszerettem, hogy nem tudom elfelejteni, egyszerűen nem megy.

Mit tegyek most. Mással szóba sem tudok állni úgy. Ha más közeledni próbál úgy én elkezdem távolodni tőle. Egy szerűen nem tudom mi van velem, képtelen vagyok őt elfelejteni.

30F



2017. jan. 18. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Mindég? Ejj...
2017. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szabolcs megyében élsz a mindég miatt? Vagy elírás?

Egyszerűen lépj tovább! :D

2017. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Foglald le magad. Ha már készen állsz, akkor menni fog mással is.
2017. jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudja mit érzel?Miért hajtott el?
2017. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudja. Azért mert nem akar tőlem semmit, de én meg nem tudom elfelejteni és gyötrődöm sajnos.
2017. jan. 19. 15:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Esetemben is ez volt, lépj tovább járj el sportolni, foglald el magad. Ha nem jössz be a lánynak, akkor kár tovább teperni, vagy egyáltalán is álomban ringatnod magad, hogy bármi lehet belőle. A tini kapcsolatokban talán megy ez, hogy bele mennek egy "kapcsolatba" ilyen esetben is. De nem szabad erőltetni ami nem megy. Menj olyan helyekre ahová te is szeretsz menni.


Lépj tovább, én is pörögtem egy nőn, 2-3 hónapig most lettem túl rajta, feleslegesen.


25F

2017. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!