Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy dolgozzam fel ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel ezt a helyzetet és hogy engedjem el, ha én még nagyon szeretem?

Figyelt kérdés
Barátnőm szakítani szeretne, de mégis szeret és félt. Átvészeltünk már sokmindent bő egy év alatt, ami sajnos egy hónap után távkapcsolat lett. Jelenleg ahol élek nincsenek barátaim, minden időmet a barátnőmmel töltöttem a számítógép előtt és a régi barátaimmal, a környezet sem tetszik itt. Fél hogy egyedül maradok és depressziós leszek, de közben én is tudom hogy az lenne a legjobb ha vége lenne vagy egy kis szünet. De tudom belerokkannék az elvesztésébe. Azóta csak 5x találkoztunk, nem rajtam múlt. Majd közölte hogy szeret de nem úgy, félt és ezért van úgymond velem. Mégis mit tehetnék? Költözés óta elég antiszociális lettem és ez a hír azért sokkolt, mert semmi rosszat nem követtünk el egymás ellen sőt egyszer se volt komoly vitánk.

2015. júl. 1. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Tudod,ha igazán szereted,elengeded,hogy mással lehessen,akivel boldog lesz. Még ha ott halsz is bele a fájdalomba.Mert ott fogsz ha megteszed.Pedig meg kell tenned.
2015. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem a baràtnőd sajnos nem szeret! Ha szeretne akkor nem szakítana veled azért mert messze vagytok egymàstól! Figyu én egy köpésre laktam a baràtnőmtől aztàn költöznöm kellet pestre és most 180km re lakunk egymàstól! Persze volt szó nàlunk is szakítàsról de végül sen én sem ő nem volt rà képes ! Mert nàllunk a szeretet kölcsönös ! Ezért is mondom hogy nem szeret a pàrod mert ha szeret akkor nem szakítana veled !
2015. júl. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bernadettke97 válasza:
Szia! Sikerült feldolgozni?
2018. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása után pár nappal szakítottunk, végül 2-3 hét alatt úgymond kihevertem a dolgot. Azóta nagyon sokat változott minden :))
2018. júl. 13. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!