Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy dolgozzam fel ezt? Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel ezt? Volt barátomnak gyereke lesz, én meg még mindig szeretem

Figyelt kérdés

4 évig voltunk együtt, mindig mellette álltam mindenben. Tudni kell, hogy mindennel együtt elfogadtam, a karrierjéhez, munkájához hozzátartozott a bohém élet, a furcsa barátok, mégis legnagyobb odaadással támogattam, csomó közös emlékünk volt. Sikeres lett, azt mondta, nem fér bele egy nő az életébe, kell a szabadság, a munkáira akar koncentrálni. Aztán tavaly láttam, hogy összejött egy 21 éves lánnyal, ő gyakorlatilag a volt barátomat elzüllve kapta meg, a szakításunk után pián és drogokon élt hónapokig, erre rásegítettek a haverok is. Összejöttek, nekem ez nagyon fájt,mert még mindig szerettem, aztán az egyik közös barátunk mondta pár napja, hogy a csaj teherbe esett, a volt barátom meg örül neki.

Én azóta teljesen ki vagyok készülve, egyszerűen nem tudom feldolgozni. Tényleg nagyon szerettem és szeretem a mai napig, számomra ő a tökéletes, vele képzeltem el az életemet és most már vége az egésznek. Itt vagyok lassan 29 évesen, elment a fiatalságom és úgy érzem, nem tudok továbblépni. Mit tehetnék?


2015. jan. 22. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Muszáj elfogadnod, hogy nincs már veled.Semmi értelme,hogy gyötröd magadat a multon, az exed most boldog,te is találd meg a boldogságodat, ugynéz ki,hogy az kevés,hogy te szeretted és szereted, talán neki kevés voltál.
2015. jan. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, addig amíg az ex-el foglalkozol nem tudsz tovább lépni. Lehet hogy úgy érzed 4 évet pazaroltál rá a fiatalságodból, de azért 29 évesen még nem kell temetni magad. Nekem is van ilyen időszakom, mivel a volt férjemmel van egy közös gyerekünk látom, hogy bánik a mostani barátnőjével, én negyed annyi törődést nem kaptam, mint amit Ő, sőt ott is van már baba, pedig nekem megmondta mikor még házasok voltunk, hogy nem akar több gyereket. Ez van, pár percig bánt a dolog, aztán tovább lépek. Én is igyekszem nem foglalkozni, nem figyelni rájuk, van egy közös ismerősünk aki sokat mesélt róluk, megkértem ne tegye, megértette és igazat adott. Épp ideje, hogy a saját életedre koncentrálj. Amúgy sem hiszem, hogy nagy kár egy piás, drogos pasiért. Ha kell kérd szakember segítségét, hogy túl tudj lépni. Szórakozz, ismerkedj, keress valami hobbit. Kösd le magad. Sok sikert!
2015. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bevallom őszintén, hogy én nem tudom ezt hova tenni...mikor együtt voltunk, ő mindig azt mondta, hogy min. 34 éves koráig nem kell gyerek, mert még nemt udna úgy törődni vele. Közben azt mondogatta, én vagyok a tökéletes lány, nem kell neki más. Erre a mostani barátnője véletlenül esik teherbe (elvileg) és akkor annak örül, miközben 28 éves, nem hiszem, hogy annyit változott volna, ugyanazokat csinálja.

De az jár a fejemben, hogy ha ez velem történik, akkor még mindig együtt lennénk. Tudom, nem szép dolog, de egyszerűen nem bírom feldolgozni, ő volt életem nagy szerelme.

2015. jan. 22. 16:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul a lány mondta neki, hogy elveteti, mert még nagyon éretlennek érzi magát ehhez, erre a volt barátom mondta neki, hogy ne tegye, majd megoldják. És nagyon fáj, hogy neki nem monda azt, hogy "kell a szabadság".
2015. jan. 22. 16:23
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
100%

kapcsolatban mki mond dolgokat. Jobb esetben komolyan is gondolja. Aztán történik vmi és már nem úgy gondolja, érzi.

Hiába volt életed szerelme ha drogos senkiházi még mindig.

Az meg, h ott lett egy gyerek... persze könnyű azt mondani h jajjdejó. De kíváncsi vagyok h akkor is így lesz e vele mikor mondjuk neki kellene felkelni hozzá hajnalban.

Mer' ez nem olyan ám h most jajjdejó, egy év múlva meg bocs, én mégse erre gondoltam...

Ezt nem fogják fel sokan. H szülőnek lenni egy élethosszon át tartó feladat.

2015. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"a volt barátomat elzüllve kapta meg, a szakításunk után pián és drogokon élt hónapokig"

Hát engedd el ezt a piás-drogos-hazug-fostalicskát.


Ennél sokkal jobb lesz neked.

2015. jan. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is így fogok járni sztem ahogy Te. Még mindig szeretem a volt páromat, de ő már mással él együtt komoly kapcsolatban és gyereket szeretne minél hamarabb. Minden nap úgy kelek, hogy az van bennem talán ma kapom a hírt h a nője terhes. Én azt csinálom, hogy sokat foglalkozom magammal (tanulás,munka,sport) és ismerkedem folyamatosan. Abban reménykedem mire a volt szerelmemnek családja lesz addigra talán én is megszeretek mást vagy legalább sokkal jobban fogom érezni magam, mert az egyéni sikerek megerősítenek és így könnyebben fel tudom majd dolgozni. Szóval neked is ezt kellene tenned, biztos van sok dolog amin javíthatnál az életedben,magadon. Ilyenkor az a legrosszabb ha egyhelyben toporog az ember, ha csak a szokásos, monoton dolgokat csinálja nap mint nap és agyal. Vigyél színt az életedbe, kezdj bele valami újba, légy mozgásban és fejlődj, változz, építsd magad és az életed. Így magától feloldódik benned a bánat, a csalódás és lehet nagyon hamar újra szerelmes leszel.

26/L

2015. jan. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagyunk itt páran, akik már éltünk át hasonlót.

Hónapok óta nem vagytok már együtt, de gyanítom, hogy várakozó állásponton voltál eddig, vártad a napot, amikor majd ott folytatjátok, ahol abbahagytátok, ebben szinte biztos voltál, hisz Ti összetartoztok, erre bumm...!

A kezdeti sokk 1-2 héten belül elmúlik majd, de még hosszú hónapokig fog összeszorulni a szived. Ez így van rendjén, 4 év sok idő. Én azt mondom, ennek így kellett lennie, semmi nincs ok nélkül. Ez erősít majd Téged, a Te utad nem a drog és az ital, ezt tudatosítsd magadban!!! Többet érdemelsz Te ennél!

Mellesleg én 35 éves nőként találtam meg az igazit, szóval nem szállt még el az idő! :-)

2015. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!