Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismertetem az érzelmi tépázást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertetem az érzelmi tépázást amiben vagyok egy ideje, és ami már egészen elviselhetetlen lett. Tudnátok segíteni? 22/N

Figyelt kérdés

Menthetetlenül belezúgtam a barátnőm barátjába. (X_x)

Ismerem magam, és tudom, bárhogy igyekszem is majd, tuti nem tudom majd teljesen eltitkolni, és amikor a barátnőm rá fog jönni záros határidőn belül, rémesen kínos helyzet fog előállni. Ha meg akarattal a háttérbe szorulok, nem érti majd a barátnőm miért teszem, és megint csak egy kínos szituáció bontakozik ki, hisz meg nem indokolhatom, mert az még rosszabb lenne...

Ideális cél a kiszeretés, de az nem megy könnyen, mert imádom. Kényszerűen fantáziálok róla minden nap, és ideges leszek ha a közelemben van. Pedig az a vicc, még csak nem is (volt) az esetem! Nekem az ilyen finoman esztétikus arcú, modern, laza stílusú fiúk jöttek be külsőre. Ő meg nem ilyen, inkább túrázós a stílusa, meg olyan átlagos, normális férfiruhákat hord, persze rajta is minden modern, mai. A feje pedig helyes, de nem olyan finoman esztétikus, nehezen megfogalmazható milyen, babaarcú, de nem a klasszikus értelemben, mert ha az ember ránéz, sötétnek, keménynek látja. Haja meg csaknem nincs, mert nagyon rövid neki, pedig a beletúrni való, fejtetőn hosszabb haj tetszett mindig is...

Belsőre azonban nincs mit mondani, mert pont olyan a jelleme, viselkedése mint amilyen az esetem, szóval hogy teljesen normális, kedves, sok pozitív és hasznos vonással.

Az elején mikor megismertem mert bemutatta a barátnőm, épp csak szimpatikus, kedves embernek gondoltam, de kicsit sem jött be. Már régebb óta ismerem igazából, de (szerencsére) csak most alakult ki bennem ez nagyon.

Nem tudom mit tegyek hogy a legkevésbé kínos utat válasszam. Néha mikor valami kedves dolgot tesz nekem, akkor inkább iszonyatosan mérges leszek rá titokban, mert csak megnehezíti a dolgomat. Pl. legutóbb akkor volt ilyen, mikor egy éjjel azt mondta, úgy mennek haza, hogy engem hazakísérjenek, ne mászkáljak éjjel egyedül, és láttam hogy a barátnőm is értékeli hogy a barátja ilyesmire gondol... De én nem örültem, bevallom. Ráadásul rossz volt a kapuban a barátnőmmel búcsúpuszit váltani, holott inkább a barátját öleltem csókoltam volna, aztán hallani hogy kacagva elmennek ketten.

Az pl. egy jó dolog lenne, ha megismernék egy egyedülálló srácot, aki hasonló vonzalommal bír felém, de egyelőre erre nem került sor. Pedig sokat könnyítene a helyzetemen.

Az is a bajom, hogy úgy érzem ami kialakult bennem az már tarthatatlan, valami előbb utóbb történni fog, nem tudom mi, de szerintem nem teszem zsebre sem én, sem más.

Ma is megmondom mi volt, találkoztam kettejükkel, és a srácon egy új kabát volt, amit aznap vett, egy fekete, igen magas minőségű, taktikai jellegű kabát, ami iszonyat előnyös módon javította tovább az alakját. Egyszerűen ez a kabát legalább úgy dobott egy nagy lapáttal a vonzerejére, mint mondjuk az öltönyszerkó tette régebben, hacsak nem még sokkal jobban, mert egyszerűen annyira vonzó volt ebben a hülye fekete kabátban, ez is "keményítette" a külsejét egyébként, hogy teljesen kikészültem mellette, annyira rossz volt. Iszonyatosan zavarban voltam, úgy éreztem teljesen el vagyok veszve, és csak találhatna meg. :(

Na mindegy, már így is túl sokat ömlengtem, de úgyis anonim az oldal. :D

Tippet, tanácsot, meglátást, bármit, ami segíthet rajtam!


2017. jan. 18. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Nem egyszerű az eset, valljuk be, viszont nem az egyetlen ilyen, ámbár van egy-két dolog, amely számomra nem tiszta, ezeket későbbiekben kifejtem.

Bűntudatot azért nem kell érezned, mert, ugyan a barátnőd párja, de a szívednek és az ösztöneidnek nem parancsolhatsz, Attól, hogy megtetszik, netán kívánod, nincs azzal semmi baj, viszont az, hogy szerelmes vagy belé, sok kérdést vet fel, mert nyilván tennie kellett azért, hogy beleess, mint a lökéshullámot kapott katona a lövészárokba. A természetétől függően és a vonzalomtól elrugaszkodva magadnak kell kiderítened, hogy a megnyilvánulásai, melytől belé estél, a természetéből adódóan olyanok, amilyenek, vagy pedig kitervelten teszi azt, tehát nyersen fogalmazva el akarja csavarni a fejedet, netán játszani veled. Szomorú igazság, hogy vannak olyan lelki szegény emberek, kiknek ez okoz örömet.

Személyes véleményem, hogy, ugyan én is sok mindent kérdezek ezen az oldalon, de az ilyesfajta dolgokban nem segíthet senki, kizárólag te magad és a környezeted. Ezt a szíveddel és az elméddel kell leharcolnod. Sajnos ahol a szerelmes tanyát üt, ott az ész nem diktál. Amint írtad, ha biztos vagy benne, hogy előbb-utóbb kitudódik, akkor tudódjon ki most. Nem holnap, nem a következő találkozáskor, amikor összefutsz a barátnőddel, hanem MOST. Ha lehetséges, keresd fel telefonon a hölgyet, és közöld vele, mit érzel. Érthető, hogy félted a barátságod, de ha egy ilyen érzelmi senkiföldje miatt megszakítja a barátnőd veled a kapcsolatot, akkor az a barátság annyit is ért. Az is fennáll, hogy elmondja a barátjának, az lenne a leginkább becsülendő és tiszta cselekedet, ámbár rendkívül kellemetlen. De nem a szívednek. Álmodozni viszont szabad. Én gyakran képzelem el a szebb világomat egy szerető barátnővel, hiszen az álmaimban az az én saját világom, és senki sem szólhat bele. Nagy kár, hogy távol áll a valóságtól.

Remélem, sikerül pontot tenned ennek a végére, és ne feledd, meg kell ejtened egy beszélgetést még ma. Sok sikert kívánok!


22/f

2017. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "igen magas minőségű, taktikai jellegű"? Tudsz képet küldeni hasonlóról?
2017. jan. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát képzelj el olyat, ami anyagában, sokfunkciós kialakításában több, mint egy sima utcai kabát, ami annyit tud, hogy lehetőleg nem ronda és melegít.

[link]

Hát ez elég hülye kép, de te kérted. Ha élőben látod a kabátot, látod rajta hogy magas ára van, és nem megy tönkre egyhamar.

2017. jan. 19. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Jutottál valamire?
2017. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neeeem.... Arra gondoltam, az lesz, megbeszélek egy találkozót a barátnőmmel, és jelzem is hogy komolyabb dologról kell beszélnünk. Aztán benyögöm...
2017. jan. 19. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!