Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit képesek elnézni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit képesek elnézni a pasik, ha a nő nagyon szép, de a jelleme elviselhetetlen?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy nagyon szép és dekoratív nő, akivel minden rendben van, amíg ki nem akad valamin. Onnantól kezdve kibírhatatlan, folyton kötekedik, veszekszik.

Eltűrik a férfiak a hisztit, csak mert a barátnőjük szép?

És ha igen meddig?


2016. dec. 20. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Én már nem igazán tűrném el. Ugyanis megváltozni nem fog, aki ilyen. Hosszútávon szeretnék boldog lenni, ez pedig kizárja.
2016. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szergej55 ***** válasza:
91%
Nem, nem ez számít nekem, a második-harmadik ilyen hülyeség után repülne.
2016. dec. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem, vannak kevésbé jellemdeficites, dekoratív nők is, ha csak ennyi a követelmény.
2016. dec. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Néhány napot, vagy csak pár órát lehet így elviselni.
2016. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Minél fiatalabb és minél tapasztalatlanabb egy férfi, annál tovább.

Én így 34 évesen és egy nagyon szép, de elviselhetetlen nővel folytatott pár éves kapcsolat után már egy percig sem lennék hajlandó ezt elviselni.

2016. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Kizárt. A szépség csak ideig-óráig tart, a jelleme viszont nem lesz jobb. Az idegbetegeket még az állatok is nehezen viselik el, nem hogy az emberek.
2016. dec. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Sokat, mivel a többségüket a farka vezeti. Aztán majd pár év után még nekik fog feljebb állni és a másikra lesznek mérgesek.
2016. dec. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem átlag pár hónapig viselték el, max fél évig.
2016. dec. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
Itt mindenkinek ment a piros kéz,a mindig tökéletes urak...szanalmas!!
2016. dec. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!