Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet két férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet két férfit úgy szeretni egyszerre, hogy ne tudjunk dönteni melyiķükkel akarunk lenni? Felnőttek válaszai érdekelnének leginkább!

Figyelt kérdés
Nehèz helyzetben vagyok, pàrommal együtt vagyunk 5 ève egy ideje màr nem tùl jò a kapcsolatunk igy jöhetett kèpbe egy harmadik fèl, aki csak beszèlgetőpartner volt de elèggè egymàsba gabalyodtunk azòta.. telnek a hònapok nekem vàlasztani kène de kèptelen vagyok rà :( voltatok ilyen helyzetben?

2017. jan. 19. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

1. Ha sz..r a kapcsolatod a pároddal akkor miért vagy még vele? Miért húzod az agyát?

2. Gyáva gerinctelen p..csa vagy. És ne sírj itt hogy nem tudsz választani. Tudsz csak nem akarsz. Félsz hogy két szék közül a földön kötnél ki.

3. Ha jó lenne a kapcsolatotok a 3. fél be se tudott volna férkőzni.


És te tudsz érett felnőtt módjára viselkedni?

2017. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A beszelgetopartner chat meg email ?
2017. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az új pasit azért szereted mert új. A régit meg megszokásból. Mérlegelj hogy melyikkel lenne szebb az életed.
2017. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

5 év után az újjal is ugyan olyan lenne. Annyi csak a különbség kettejük között, hogy a hapid hibáit már ismered, de biztosíthatlak, a másiknak is vannak hibái. :D

30/f

2017. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy hanyagolod a jövevényt és rendbe próbálod hozni a kapcsolatot a párod segítségével vagy megpróbálod az új férfival, esetleg csak szingli leszel. Egyébként 5 év után persze, hogy előjönnek a problémák, de mik ezek pontosabban?
2017. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hany évesek vagytok?

Ha rossz a kapcsolatod akkor minek vagy vele együtt?Csak a saját és az ő idejét pazarlod.

Döntened kell.

Vagy az újat választod ami lehet rossz vagy lehet nagyon szép is.Vagy maradsz a mostani roszban.


Én azt tudom tanácsolni,hogy próbáld meg az újjal.Ha nem sikerül vele mit veszítesz???Semmit.Mert igy sem jó a kapcsolatod a jelenlegi párodal.

Ha viszont maradsz a mostaniban akkor minden marad igy ahogy most van.

Mérlegelj.

2017. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"...pàrommal együtt vagyunk 5 ève egy ideje màr nem tùl jò a kapcsolatunk igy jöhetett kèpbe egy harmadik fèl,"


Ez a valóságban ugy szokott lenni hogy " képbe jött egy harmadik fél, igy elkezdtem felfujni az összes apróságot ami volt az 5 éves kapcsolatomban, hogy legyen indokom, meg önigazolásra alapom, miért is akarom rávetni magam egy másik hapsira"


És nem, nem létezik. Dönteni mindig lehet.

2017. jan. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy nagyon egyszerű eldöntendő kérdésem van:


Ha MUSZÁJ lenne választanod közülük, akkor melyiküktől legyen gyereked inkább?

2017. jan. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Úgyis afelé húzol, és azt fogod választani a végén, amelyik jobban néz ki.
2017. jan. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Válassz pénzérme feldobással!!

Melyik a fej, melyik az irás.

Ha feldobod a érmét akkor melyikben reménykedsz, kit fogsz dobni!??

Ha igy sem vagod, akkor válszd azt akit dobtál :D

2017. jan. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!