Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismertem egy nőt! Egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy nőt! Egyszerre vonz, megrémiszt, motivál, és elveszi minden önbizalmamat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Húgom tolmács/fordító. Most egy EU-s konferenciaszéria (ez az első nagy munkája) miatt dolgozik egy másik tolmács fordítóval, akit volt szerencsém rajta keresztül megismerni(a munkám miatt jóval inaktívabban, de részt veszek a dologban). Hát hol is kezdjem. Elsőre, mielőtt bemutatkoztunk volna egy álomszép nőt láttam. Szinte fejbecsapott a szépsége, nem is kis erővel. Sötétbarna, majdnem fenékig érő gyönyörű haja van, hatalmas kék szemei, hosszú szempillái, kreol bőre (nem szoli, nem cigány, ilyen neki), nagyon különleges arca van, gyönyörű alakja, és nagyon jól öltözött. Nos, mint kiderült az ő munkájára azért is van nagyon nagy szükség, mert a magyaron kívül perfekt angol, német, orosz, arab és török, e mellett a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen is tanult nemzetközi biztonáság- és védelempolitikát. (Aki esetleg nem ismeri az egyetemet: itt képzik a rendőröket, katonai vezetőket, katonai rendészeket, nyomozókat és a közszolgálat egyéb területein szükséges embereket is, és a tananyag ismerete mellett fizikailag és pszichológiailag is meg kell felelni). Egy vacsora keretében megbeszéltük a munka menetét Vele, a húgommal, és még néhány kollégával. Jött a pincér, megkérdezte ki mit iszik. Mindenki üdítőt, kávét kért, erre ő: egy dupla whisky-t jéggel. Azt hittem lefordulok a székről. (nem azért, mert whisky-t iszik, hanem , mert ahogy kérte, nem is tudom elmagyarázni). A vacsora közben kiderült, hogy okos, intelligens, humora van, és sugárzik a nőiesség minden mozdulatából. Este, mikor hazaértem, képtelen voltam ellenállni, és megkerestem Facebook-on, és ismerősnek jelöltem, visszaigazolt, és itt jött a második sokk: Az, hogy sokoldalú, az enyhe kifejezés. Gyakorlatilag egy svájci bicska. A képei, bejegyzései között nincs olyan, ami nincs. A képei között voltak egyetemiek, amikor terepmintás szerkóban kúszik a sárban, a következőn egy rendezvényen van kisestélyiben egy külföldi politikus mellett, a következőn edz, felhúzást végez és a címében kifejti, hogy az edzés utáni fájdalom a legjobb érzés a világon, az az utáni képen bulizik a barátnőivel, a következőn a nagymamáját öleli és süt-főz vele, azután Burning Man-en ül egy motoron, a következőn tandemugrás közben szelfizik. Ráadásul rengeteget utazik, olyan helyekre, hogy csak lestem. De az utazós képeken is úgy elkapta a pillanatot. Van olyan, amin Kínában hegyet mászik, Dél-Afrikában fekete kisgyerek ül az ölében, és pár még ott áll mellette, Koppenhágában a Dalai Lámával áll kézen fogva, Los Angeles-ben valamelyik filmstúdióban ül a Batmobile-ban, van közös képe egy csomó zenésszel, politikussal, és a munka témájú képei is lenyűgözőek: A kairói magyar nagykövetségen tolmácsol, egy szíriai hadikórházban ül egy katona ágya mellett, mellette BBC-s emberek, a magyar határon hangosbemondón, arabul olvassa a tudnivalókat a menekülteknek, Moszkvában a magyar nagykövetségen egy taktikai térképre mutatva magyaráz, EU parlamentben tolmácsol. Ráadásul mindenbe visz egy kis csavart. A munkájához csinosan kell öltöznie, de pl. egy piros kosztümhöz rikító kékre vannak festve a körmei meg hasonlók. Ráadásul a zenei ízlése is lenyűgözött: Rolling Stones, The Cure és hasonlók mellet a Tommorowland-féle zenéket is preferálja. Ezután többször találkoztunk, és percről percre jobban lenyűgözött. Láttam kosztümben, farmer-pulcsi-ban, testhezálló miniruhában, és mindegyikben tökéletesen érvényesül. A személyisége határozott, nem tűri az időhúzást, az esze, műveltsége olyan, mintha egy egyetemi könyvtár bújt volna megy az agyában, mindent tud, mindenhez ért, mindenhez hozzá tud szólni. De emellett van benne egy lazaság is, vagy nem is tudom, tehát nem lepődik meg semmin. Pl. egyik nap nagyon elegánsan jelent meg, mert olyan helyre mentünk, másnap el kellett menni Bécsbe, ő vezetett, én ültem az anyósülésen, húgom hátul aludt. A Nemzeti Galéria mögötti parkolóban vártunk rá, erre megérkezik és kb. driftelve lenyomott egy kanyart, majd megállt, kiszállt a kocsiból farmer volt rajta és egy egyetemi pulcsi. A húgommal csak lestünk a parkolási mutatványán, erre ő halál nyugodtan annyit mond: "Ezt mindig ki akartam próbálni." Úton húgom bealudt, mi beszélgettünk. Épp egy mondat közepén voltam, mire megszólalt egy régi rockdal a rádióban, nevetve befogta a számat, mondja "Bocs, bocs, de ezt muszáj végighallgatnom!" A dal közben énekelt, léggitározott a kormányon, majd mikor vége lett, visszahalkította a rádiót, és kérte, hogy folytassam. Bécsben megint kosztüm, tűsarkú, komolyság, fegyelem, munka. Teljesen a rabjává váltam, annyira szívesen elkezdenék udvarolni Neki, de félek több szempontból is: Egyrészt olyan eszméletlenül gyönyörű, hogy ilyet még életemben nem láttam, és Ő egyértelműen szebb nőben mint én férfiban. Nagyon motiváló a tudása, a sokoldalúsága, a személyisége, az egész lénye csodás, és leírhatatlan. És a motiváció mellet nagyon kicsinek érzem magam mellette. 2 diplomája van, 6 nyelven beszél, művelt, fiatalabb nálam, de olyan élete és esze volt eddig, amilyet más egész életében nem valósít meg. A sok nyelvi terület, és az ezekkel járó utazás miatt olyan tudásra és tapasztalatra tett szert, amit itthon nem szerezhet meg az ember. Nem hiszem, hogy valaha a lába nyomába érhetnék. De, ha mellette vagyok, konkrétan részegnek érzem magam, a hangjától, a mozdulataitól, a személyiségétől és a külsejétől is, izzad a tenyerem, hacsak a közelében vagyok. Ethan Hawk-nak volt egy közös filmje Angelina Jolie-val és azt nyilatkozta: "Angelina Jolie arra született, hogy gyengévé tegye a férfiakat." Ez a mondat egy az egyben tökéletesen igaz Rá is. Mit tennétek? :( Köszönöm a normális válaszokat!
2017. jan. 7. 00:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Cool story brah... needs more dragons and shit...
2017. jan. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de minek írsz? Komolyan tanácsot kértem, mert kezdek tropán lenni lelkileg, nem viccelődést!
2017. jan. 7. 00:56
 3/34 anonim ***** válasza:
53%
Ez most komoly?
2017. jan. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Mármint mi? Az élete? Igen! Hidd el engem is legalább annyira ledöbbent. Ilyen családból jött, ezt viszi tovább. Esetleg nem lehetne a tényleges kérdésre válaszolni?
2017. jan. 7. 01:52
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Flörtölnék vele, aztán ha jól megy elhívnám randira. Ha nem megy jól, akkor is le van zárva az ügy, megnyugodhatsz.
2017. jan. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%
Nekem ez egy kicsit olyan, mintha Andy Andersont olvasnám (nézz utána ha nem tudod ki az :)), csak női kivetelben, ès nem az 5.ezred katonájaként,hanem tolmácsként.. nehéz elhinni.. már csak azt kellett volna odaírnod, hogy huszonéves nőről van szó.. amúgy a katonai vezetőket tudtommal nem az NKE-n képzik.. a drifteléses rész eléggé hihetetlen, hisz eléggé képzett sofőrnek kell lenni egy ilyen mutatvány tökéletes kivitelezéséhez, plusz az autó sem mindegy hogy milyen (itt nem arra gondolok, hogy luxus autó-e vagy sem, mert pl egy Panamerával esélytelen a driftelés,míg egy m4essel adja magát).. ahogy az is, hogy a dalai lámával pózoljon tolmácsként kézenfogva.. eu parlamenti álláshoz pedig tudtommal epso versenyvizsga kell, ami után bekerülsz egy rendszerbe, és majd hívnak,ha kellesz..szóval ezért is kizárt, hogy valaki huszonévesként az EPben dolgozzon, akár csak takarítóként is.. szóval ez a kérdés szerintem kamu, de ha mégsem, elnézést..
2017. jan. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

hajj...igen, igen kitalálok egy sztorit MÁSRÓL. Nagyon értelmes dolog. Ha saját magáról írná ezeket valaki még meg is érteném, de ebben az esetben én vagyok a csóró magyar, aki próbál feljebb kapaszkodni az alsó-középosztályból a sz..rt sem érő szakmájával.


-De, az NKE-n van ilyen szakirány, bár ez az Ő szempontjából tök irreleváns.

-A driftelést ne úgy képzeld már el mint a filmekben, basszus, de amúgy jól vezet, és jó kocsija van

- a Dalai Lámán nem igazán tudom mi az elképzelhetetlen, amikor Budapesten is volt, akkor is volt pár szernecsés, aki fotózkodhatott vele, és itt nem értem miért kell hozzátenni, hogy tolmáskén? Hogy jön ez ide? Magánemberként nem lehet elmenni a Dalai Láma előadására?

- Mégis mit gondolsz, hogy jutott el az EU parlamentbe? Hátszéllel! Az egész tolmácsolás/fordítás munkához kell a protekció. A húgom évekig éhbérét dolgozott, mire bendulgatott a gépezet. Amúgy a hátszél ellenére jó szakember. Jómódú családba született, akik sokat beleöltek az oktatásába, ő meg élt vele.

-Sehol nem írtam, hogy 20-onéves, de amúgy 20-onévesek is dolgoznak ott.

2017. jan. 7. 02:39
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy ha nem kamu, akkor kicsit sajnálom ezt a nőt. Gondolj bele, hogy ő mit élhet át akkor, ha tényleg ilyen intelligens és érett is hozzá. Akkor gyakorlatilag nem képes találni olyan férfit saját magához, aki felérne a szintjére. Túl okos.


És valszeg túl sokat utazgat egy tartós kapcsolathoz...

A nővérem azért ennyire nem durva, mint amit itt leírtál, de rá is igaz, hogy egyszerűen szellemileg felül áll minden férfin, és tényleg bölcsebb és okosabb mindenkinél... Egyszer volt egy pasija még huszon éves korában, akit Einsteinnek hívtak a baráti társaságban, de ő is aztán kiderült, hogy nem alkalmas arra, hogy vele együtt legyen. És már attól tartunk, hogy olyan okos, hogy elriasztja a férfiakat maga körül, mert mindenki megijed az intellektusától. Nem rég egy 10 ezer fős szervezet feje lett, és azóta ő is mindig megbeszélésekre jár stb stb. és még megközelíthetetlenebb lett így.


Ez a nő is talán ebben a cipőben jár. Nem mer bepróbálkozni nála senki, és ha megpróbálja valaki, akkor is félve, és aztán nem lesz elég eszes vagy bármi... SZóval szerintem próbálkozz be, mert ő is örülne, ha végre nem a megközelíthetetlen dáma szerepében látnák a férfiak, hanem egyszerű nőként.


Ha túlságosan királynőként látod magad előtt, akkor képzeld el, ahogy a wc ülve erőlködik, hogy végre megsz*rjon :) Az rombol a tökéletes nőiességén egy-két fokot... talán akkor már nem félsz tőle majd annyira :)

2017. jan. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Na végre egy normális válasz, köszönöm!!


"Gondolj bele, hogy ő mit élhet át akkor, ha tényleg ilyen intelligens és érett is hozzá. Akkor gyakorlatilag nem képes találni olyan férfit saját magához, aki felérne a szintjére. Túl okos."


Ebbe nem gondoltam bele egyáltalán.


"Ez a nő is talán ebben a cipőben jár. Nem mer bepróbálkozni nála senki, és ha megpróbálja valaki, akkor is félve, és aztán nem lesz elég eszes vagy bármi..."


De akkor létezik olyan férfi, aki "elég jó" Neki, vagy a testvérednek?


"SZóval szerintem próbálkozz be, mert ő is örülne, ha végre nem a megközelíthetetlen dáma szerepében látnák a férfiak, hanem egyszerű nőként."


Na ez nem megy. Pláne azok után, amit fentebb írtál, méginkább rá kell jönnöm, hogy mindenben több nálam. Amikor hozzámért, amikor befogta a számat, percekig libabőrős voltam. Szó szerint nem merek rágondolni arra, hogy többet csinálnánk. Egyszer elképzeltem, ahogy megcsókolom, és ki kellet vernem. (már elnézést)


"Ha túlságosan királynőként látod magad előtt, akkor képzeld el, ahogy a wc ülve erőlködik, hogy végre megsz*rjon :) Az rombol a tökéletes nőiességén egy-két fokot... talán akkor már nem félsz tőle majd annyira :)"


Ezen hatalmasat nevettem!! :D :D

2017. jan. 7. 03:01
 10/34 A kérdező kommentje:

Kaptam egy privát üzit, amiket annyia nem szívlelek, de a benne lévő kérdésre itt tudok válaszolni:


"Amúgy írd már meg hogy viszonyul hozzád a csaj légyszives. Ezt azért észre lehet venni és elég fontos."


Helyzetfüggő. Ha munka van, akkor kegyetlen. Osztja a feladatokat, nem viseli el az ellentmondást, késést, hibákat. Szóval gondolom otthon is így bánhattak vele, ezért ilyen a munkájában.


Ha nincs munka, akkor nagyon kedves közvetlen, de sajnos nem csak velem, hanem mindenkivel. Bármiről lehet vele beszélni, személyesebb dolgokról is, de ezt bárki megteheti.


Amúgy biztos észrevette már, hogy tetszik nekem, mert sajnos akaratlanul is furán viselkedem a közelében. Volt, hogy dadogtam, volt, hogy elkezdtem "remegni" és kocogtattam a fogaimat, miközben beszélni próbáltam Hozzá, az nagyon kínos volt, és ekkor rámmosolygott, de ez a mosoly borzalmas volt! Benne volt, hogy vágja mi van, nem én vagyok az első. Volt már nyelvbotlásom, ami után kínosan nevettem.

2017. jan. 7. 03:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!