Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Teszik egy lány, aki a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teszik egy lány, aki a barátom, hogy mondjam el h többet szeretnék?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon teszik nekem, nagyon szeretem, de nem tudom h ő is így érez-e irántam. Szokta mondani h szeret, meg fontos vagyok neki, de nem tudom van-e benne több. És nem tudom h hogyan jelezzem neki h én többet szeretnék, de úgy jelezzem neki, h ha mégsem viszonozná, akkor ne menjen rá a barátságunk. Szóval, hogy jelezzem?
2017. jan. 20. 08:59
 1/2 anonim válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de ha többet akarna már jelezte volna. Legvalószínűbb, hogy te vagy a "lelki szemetesládája", mint a legtöbb férfi a legtöbb nőnek..
2017. jan. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nehez ugy. Voltam tobbszor igy, csak nokent. Azt javaslom, h nokent banj vele, ne baratkent. Tegyel ketertelmu jeleket, flortolgess, celozgass. Peldaul: Le kell venned ezt a kabatot, tul jol nezel ki benne es nem tudok majd ellenallni Neked!, vagy: ne nezz ram ilyen szemekkel! O: Milyennel? Te: ilyen csabitoakkal. Es innen mar mondhatod akar azt is, hogy kulonben meg kell tornom a baratsagunkat es olyat kell tennem... es itt elhallgatsz. Sok szerencset! :)
2017. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!