Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hányszor voltál életedben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor voltál életedben, úgy igazán szerelmes?

Figyelt kérdés

Vége lett, vagy együtt vagytok? Átélnéd mégegyszer? Vágynál egy végleges - viszonzott szerelemre?

Hiszel egyáltalán a szerelemben?


2017. jan. 20. 23:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyszer. Sose voltunk együtt, viszonzatlan volt. Átélném, de úgy, hogy viszonozzák, így elég szar:D
2017. jan. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5x :D
2017. jan. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Most elõször, 20 évesen. Elõzõ két barátomnál azt hittem, az vagyok, de amikor megismertem a mostani barátomat, rájöttem, hogy igazából ezt nevezik szerelemnek. :)
2017. jan. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kétszer. Viszonzásra nem talált, túl fiatal voltam és tapasztalatlan, nem az esetük. Még hiszek benne, hogy egyszer valakit szeretek úgy, aki viszonozza is.
2017. jan. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

2x

Az első viszonzatlan volt, de jóban vagyunk. (Barátnője lett, így feladtam.)

A mostani azonban úgy néz ki összejön, remélem valóban ilyen a szerelem.

17/l

2017. jan. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyszer. Nem hiszem, hogy lehet ezt ennyire intenzíven még egyszer. Pedig túl vagyok már harmincon. Most valami nyugodtabb érzelem ami reális.
2017. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hányszor voltál életedben, úgy igazán szerelmes?

Kétszer


Vége lett, vagy együtt vagytok?

Az első kihűlt az egyetemi, távkapcsolati állapot miatt. A második esetben kiszerettek belőlem és lecseréltek hosszú évek után. (Sajnálatos, hogy újra lángra lobbantam, erre pofára lettem ejtve)


Átélnéd még egyszer?

Jó dolog szereti és viszont szeretve lenni. Talán...


Vágynál egy végleges - viszonzott szerelemre?

A legutóbbi trauma másfél éve volt, most ezért azt mondanám, hogy nem hiszek benne...


Hiszel egyáltalán a szerelemben?

Hittem, nagyon sokáig... Mára inkább azt mondanám, hogy az agyunk furcsa játéka a szerelem. Ami egyszer úgyis elmúlik. (Nevezzetek csalódottnak vagy földhöz ragadtnak, de épp elég "jót" tapasztaltam meg a szerelemnek köszönhetően)

2017. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyszer, viszonzatlanuk. Azóta csak tetszettek férfiak, de nem szerettem be senkibe. Szerintem ha szerelmes leszek az sajnos nem mostanában fog megtörténni.
2017. jan. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igazán szerelmes egyszer. Voltak rajongásaim, de a szerelem szerintem sokkal mélyebb, erősebb, mint a korábbi érzéseim voltak.

Már egy éve együtt vagyunk az illetővel, és nem egyik percről a másikra alakult ki, sokkal fokozatosabb volt.

Így azt hiszem a többi kérdés értelmetlen, mivel jelenleg is ezt élem, és ha nem hinnék benne, akkor nem lennék kapcsolatban :)

2017. jan. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Viszonzatlan is számít? Mert ,akkor sokszor,ebből 2komoly kapcsolatom volt,az utóbbit nagyon szerettem ,talán még most is.

Most is szerelmes vagyok valakibe. Remélem meg is ismerhetem majd őt. Sajnos ,hamar szerelmes leszek. :((

2017. jan. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!