Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért sz*r le a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sz*r le a barátom?

Figyelt kérdés
Nemreg, par honapja vagyunk egyutt. Ugy erzem leszar. Nem minden nap 1-2 naponta szoktunk talalkozni 1-1,5 orara. Allandoan haverjaival van ilyenkor ritkan szokott csak irni, ha ir is altalaban ittak es nem nagyon ertem, hogy mit ir. Mar megmondtam neki, hogy zavar es, hogy foglalkozzon velem tobbet, de nem erdekli nagyon ugyan ugy csinalja es csak annyit mondd, hogy mem sz*r le.

2017. jan. 21. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem találkoztok minden nap és a haverjaival is lóg, akkor lesz*r?

Tarts háziállatot, ha arra vágysz. Nőj fel, ha párkapcsolatra.

2017. jan. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Az persze hogyne, nyalja ki a pic*ádat, mert te vagy a mesebeli hercegnő akihez fogható nincs az egész univerzumban. Vedd már észre magad és az elsőhöz csatlakozva inkább vegyél egy háziállatot aztán az veled lesz egész nap.
2017. jan. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem az zavar hogy a haverjaival is log. En is ugyanugy szoktam talalkozni baratnoimmel. O mindig elvarja hogy elmondjam hova megyek meg miert nem irtam. De o csak ugy lelep orakra. Ha elmegy tolem egybol megy a haverjaihoz inni.
2017. jan. 21. 00:48
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha en megyek hozza akkor is ott ulnek a haverjai. Ugy volt multkor is atjonnek 1 orara, aztan ott voltak ejszaka 3ig.
2017. jan. 21. 00:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Működő párkapcsolatnak több stratégiája lehet. Nekem egy párkapcsolatban, ha a barátnőmmel 1--1,5 órákat töltenék el, nem lenne elég. 1,5 órába egy belsőséges romantikus séta nem fér bele. Van, akinek meg pont ez kell; férfiból is, és nőből is. Ez nem baj, mindenki másmilyen.


Ha beszéltél vele, hogy neked ez így nem jó és nincs változás, valószínű, nem is lesz.


Az nem baj, hogy a barátaival is van (ez téged sem zavar), de az, hogy rád nem jut annyi idő, mint amit szeretnél, az egy probléma.


Mivel eléggé mások vagytok, és még csak pár hónapja vagytok együtt, lehet, hogy érdemes lezárni most, elegánsan, sértődések nélkül, mielőtt jobban fáj mindkettőtöknek.


28F

2017. jan. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Mindenkinek arra van ideje amire akarja.

Ha neki nincs akkor nincs ez van elkell fogadni és tovabblépni. Gondolom ha kidobnád azt is leszarná és vígan elkenne a haverjaival, és ezt te is tudod nagyon jól így inkább tűrsz és siránkozol...

2017. jan. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kapcsolatot én sem bírnék józanul...
2017. jan. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
te választottad őt,edd meg amit főztél!
2017. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Más igények, hosszú távon nem jó.
2017. jan. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fiatal vagy meg ??? és ha igen akkor a parodnak meg szabadság kell, szerintem a haverok is huzal öt, ahogyan engemet is.
2017. jan. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!