Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Elmondjam neki, hogy mit érzek?

Figyelt kérdés

Vasárnap megismerkedtem egy koreai lánnyal. Rengeteget beszélgettünk, nagyon jól éreztük magunkat együtt, estére még volt egy kis városnézés is aztán a szállására mentünk ahol természetesen meg is történt minden ami kell. Viszont vasárnap volt itt pont az utolsó napja és hétfőn ment tovább Prágába. Megbeszéltük, hogy ott is találkozunk még egyszer mielőtt haza indul. Kimentem, itt ismét együtt töltöttünk bő egy napot egy éjszakával, szintén nagyon jól elvoltunk, aztán szinte estétől reggelig szex, nagyon jó volt vele és látszott rajta, hogy ő is élvezi az összes együtt töltött percet. Mikor kikísértem a repülőtérre többször is említette, hogy nem szívesen megy haza, sírt is stb... Én megkérdeztem tőle, hogy látjuk-e még egymást valamikor meg

hogy jön-e Európába a belátható jövőben, erre azt mondta, hogy szeretne, de bizonytalan mivel nagyon kevés szabadsága van, úgyhogy inkább ne várjak rá mert lehet, hogy csalódok, de örülne, ha én valamikor meglátogatnám Koreában, ha van kedvem. Nos a helyzet az, hogy én egyre inkább azt érzem, hogy beleszerettem, de ugyanakkor bizonytalan is vagyok valamilyen szinten, hogy nem-e csak egy fellángolás az egész mivel minden olyan hirtelen történt, hiszen holnap lesz egy hete, hogy az egész kezdődött. Én amúgy 23 leszek nem sokára, ő 31, sokat gondolkodtam, hogy ezt hozzátegyem vagy ne, de ez se engem sem őt nem zavart és mellesleg egy tízest simán le is tagadhatna.

A kérdésem pedig az lenne, hogy megmondjam neki, hogy mit érzek vagy hagyjam az egészet.

Nektek mi a véleményetek, mert teljesen tanácstalan vagyok ebben a helyzetben viszont borzasztóan hiányzik pedig még csak két napja ment el.



2017. jan. 21. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Kétlem, hogy ebből bármi is lenne, de azért egy std szűrésre menj el.
2017. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz, ez egy nagyon hasznos válasz volt.
2017. jan. 21. 13:07
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
hasznosabb, mint gondolnád.
2017. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Hogy tudsz beleszertni egy k.u.r.va..ba. Szerintem minden nyaron megb.szatja magat valami idegen orszagba.
2017. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1. Nem kur*va

2. Tél van, nem nyár

3. Én kezdeményeztem, nem ő

2017. jan. 21. 13:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha most hagyod az egészet és nem tervezel utat hozzá, nem tartjátok a kapcsolatot se mailben, se telón, se skype-on, akkor ez az egész lecseng benned néhány hét alatt és egy szép kellemes emlék lesz belőle, ami idővel jó érzéssel fog eltölteni, nem szomorúsággal és hiánnyal.

Ha teszem azt, úgy döntesz, hogy tartjátok a kapcsolatot, mondjuk elmész hozzá Koreába, ami azért nem kevés pénz, idő, stb, együtt töltötök néhány napot, majd haza jössz és majd belepusztulsz a hiányába a következő fél-egy évben, amíg újra nem talalkoztok. Számolni a napokat a következő találkozóig, nagyon rossz.

Az én kedvesen litván, nem rég volt itt és még belegondolni is rossz, hogy legközelebb csak áprilisban találkozunk, szóval tudom, hogy miről beszélek. Te tudod, hogy neked mifér bele anyagilag, idegileg, a döntést neked kell meghozni. Remélem, hogy azért tudtam segíteni.

2017. jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem vagyok az a minden nap szerelembe esős típus és most nem érzem úgy, hogy ez csak hiphopp le fog csengeni bennem egy-két hét alatt. Arra viszont én is gondoltam, hogyha kimegyek hozzá akár egy-két hétre utána a következő találkozásig csak még rosszabb lesz mindkettőnknek. Azért köszi a normális választ.
2017. jan. 21. 13:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Talán segít, ha megpróbálod külső szemlélőként nézni a helyzeted. Nehéz, de próbáld meg egy barátod vagy családtagod szemén keresztül látni magad. Ez nem szerelem, hiszen alig ismeritek egymást, ez csupán idealizált kép. Megismertél egy vonzó nőt, akinek van néhány kedves tulajdonsága de a többi tulajdonságát, szokásait nem ismered, ezért most szépen rávetíted minden tulajdonságára a jót, a szépet. Ez viszont nem ő, csak az akit te látni szeretnél benne.
2017. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis lehet ebbõl valami, HA õ is akarja.

Vedd fel vele a kapcsolatot Skype-on, abból úgyis kiderül minden, beszélgessetek gyakran.

Nekem ugyanígy indult egy kapcsolatom, igaz, nem ekkora távolsággal. Azt azért tudd, sok szenvedéssel is jár egy ilyen történet a boldog pillanatok mellett.

2017. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ne fűzz hozzá sok reményt. Vasárnap megismerkedtetek majd már este keféltetek. Ráadásul tudta, hogy aznap van ott utoljára. Kihasználta az alkalmat, kefélt egyet egy más nemzetiségű, fiatal pasival. Keress egy rendes lányt magadnak.
2017. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!