Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Tudnátok tannyán élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tudnátok tannyán élni ha igazán szerettek valakit? F39

Figyelt kérdés

Ha megtaláltátok a lelki társatokat, kiköltöznétek hozzá? Ahol van minden, élelem, jószágok és haszonállatok, (tehén csirke, kecske, birka, ló) , kiskert, tartós élelmiszerek, víz, villany, teherautó, gáz be van kötve, de szomszéd az 2 km -es környéken nincs. Hetente 1x járnánk be bevásárolni a legközelebbi faluba.

Internet van.



2017. jan. 22. 15:55
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem, hogy képes lennék rá. Én nem úgy képzelem az életemet, hogy egy tanyán végzem a napi teendőket. Szeretnék dolgozni, van saját hivatásom, amit ott nem tudnék űzni semmilyen formában.
2017. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
1%

Ez a rovat társkeresésre NEM HASZNÁLHATÓ!

Nem olvastad el az oldal szabályzatát.

Szóval ha társat akarsz, aki tannára akar menni, azt keresd a társkereső oldalakon.

2017. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Az érdekel hányan tudnának alkalmazkodni. 2-es.
2017. jan. 22. 15:59
 4/46 anonim ***** válasza:
84%
Ha onnan be tudnék járni dolgozni és a gyerekek is el tudnának menni a nekik tetsző programokra (vagy el tudnánk őket vinni mindig), én szívesen laknék egy olyan tanyán, ami mindennel felszerelt. A csend és az állatok külön tetszenének és szívesen gondoznám is őket...
2017. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
18%

Meg minek akarna bárki is paraszt lenni,mikor nem tudod?

minden lány királylány akar lenni, csak manapság a mesebeli hercegek nem fehér lovon érkeznek, hanem fehér BMW 740I -vel, amiben van 333 paci.

És nem kastélyokban laknak, hanem fővárosi lakóparkokban a penthaus lakásokban.

2017. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
5-neked mi bajod?
2017. jan. 22. 16:02
 7/46 anonim ***** válasza:
9%

Nekem semmi.

neked van valami?

Ha nincs, akkor megbeszéltük.

Én leírtam a véleményemet, te meg elolvastad.

Ennyi.

Majd max hasznosítod a belőle szerzett tudást.

2017. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Farmville az egyetlen, amiben kapáltam. Van pénzem, lakásom, nekem jó az a hús is, ami celofánban nő a boltban.
2017. jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
60%

Nincs az a szerelem, ami miatt tanyára költöznék.

Költözzön ő Pestre.

2017. jan. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
75%
Kategórikus NEM. Imádom a nagyvárosokat!
2017. jan. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!