Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A rózsaszín felhő után mivan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rózsaszín felhő után mivan?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok párommal már 5 éve az elmúlt egy évbe már azt érzem hogy elmúlt az a nagy szerelem.Ilyenekre gondolok hogy ha pl összevesztünk vagy nem úgy szólt képes voltam napokig sírni, vagy mindig hívtam mindig hiányzott csak vele akartam lenni. Ezek a dolgok már elmúltak, persze szeretem és nem tudnák más férfival lenni csak őt tudom elképzelni gyerekeim apjának de mintha kicsit közömbösebb lennék vele szembe,meg rettenetesen idegesít néha azt érzem hogy megtudnám ölni kis dolgok miatt . De viszont Nem sértődök meg már semmin ha összeis veszünk nem érdekel annyira mert tudom csak ideig óráig tart. Ő szeret, azóta érzem igazán a szerelmét amióta én így érzek iránta. Ez az az állapot ami a nagy szerelem után van vagy ez egy hullámvölgy? El kéne haggyjam? Vagy mással is ugyan ez lesz pár év után? Ez a normális? Mással ez hogy történt?

2017. jan. 22. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sugárfertőzés!
2017. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nàlam ekkor mult el a szerelem mikor ezt éreztem !Nem ragaszkodtam ugy mint az elején de ha pl màs pasi nem jàr a fejedben akkor megnyugodhatsz !El3g ha közös programokat szerveztek ujra randiztok ujból felidézitek a dolgokat ha akkor sem vàltozik benned semmi akkor kàr kinlódni még jó néhàny évig!
2017. jan. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Pontosan ez van utána. Remélem segítettem.


[link]

2017. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálam amikor már ennyire közömbös voltam, azután jött a szakítás. A mellékes dolgok (hogy nem tudod magad elképzelni mással stb.) már csak a megszokásból fakadnak. De ez csak az én tapasztalatom. A mostani kapcsolatomban nincsen már rózsaszín köd, de továbbra sem veszekszünk, és továbbra is imádjuk egymást. Pl. vele sosem tudnék ilyen közömbös lenni, pedig hosszabb ideje vagyunk együtt mint az előző kapcsolatom tartott.
2017. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk vele. Akárhogy kértem a változást nem lett és a kapcsolatnak is így lett vége. Mert ahhoz,hogy mûködjön 2 ember kell. Próbálj vele errõl beszélni hátha máshogy alakul mint nálunk. Drukkolok
2017. jan. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Amúgy kicsit ellentmondásos, hogy "Csak őt tudom elképzelni" és "El kéne hagyjam?" szóval szerintem először fejben kéne rendet tenni.

De egyébként meg progit kell csinálni meg menni ide-oda, hogy ne legyen lapos a kapcsolat (tök mind1 hány éves).

2017. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2017. jan. 22. 18:45
 8/12 anonim ***** válasza:

hát attól függ. van hogy én is kevésbé vágyom a társaságára, de akkor máséra sem vágyom, hanem egyedül akarok lenni. ettől még szeretem, de van olyan, hogy a hangulatom miatt pár hétig mondjuk ilyen vagyok.

az hogy tudod hogy ki fogtok békülni úgyis, és ezért nem sírsz, szerintem nem rossz dolog. :D

az már kicsit necces hogy ennyire idegesít. én is van amit nem értek miért úgy csinál ahogy, de már elfogadtam az ilyen hülye szokásait és nem idegesít fel. néha még hiányzik is. de pl anyám minden alkalommal megőrül, ha apukám valamit nem úgy csinál, ahogy azt kéne, pedig szeretik egymást. :D szóval van ilyen is, olyan is.

szerintem ne hagyd még el. ha több időt töltenétek együtt, elmennétek randizni, figyelmesek lennétek egymással, akkor megoldódhat ez.

lehet tényleg csak egy hullámvölgy. megéri próbálkozni, mert nagy dolog nem történt. max nem jön vissza a nagy szerelem és szakítasz 2 hónap múlva, amikor már biztos vagy benne hogy nem szereted.

2017. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szürke hétköznapok. :D
2017. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A szürke 50 árnyalata.
2017. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!