Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon nagyképű csajt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyképű csajt, hogy lehet betörni?

Figyelt kérdés

Egy nagyon szép de nagyon önelégült lányt, hogyan lehet megszerezni? Olyanról beszélek aki néha le is aláz másokat, és rettentően oda van magáért. Fiatal a csaj 19 éves.


Azt tudom, hogy az egóját kell letörni az ilyennek nem foglalkozni vele stb, de akkor mégis, hogyan szedjem össze ha nem foglalkozok vele? Ezt csak elméletbe "tudom" ,hogy ez a módszer még nem volt dolgom ilyen csajjal, a szöges ellentétük a zsánerem. Az én magabiztosságommal vagy bunkóságommal nincs gond, mivel általában amúgy is kinyílik a bicska a zsebembe ha meghallom beszélni ezért a kapcsolatunk rendkívül harmonikus. (ez vicc volt miélőtt itt még valaki...)


Külsőre sem panaszkodom szinte bárkinél van esélyem. Jogos a kérdés, hogy mégis mit akarok ettől a lánytól ha ennyire nem szimpi. Egyszerűen csak rámjött, hogy meg akarom szerezni, betörni, megdugni , magamévá tenni, mutogatni, hogy tessék nekem ez is sikerült. Ezt váltja ki belőlem.


Nyilván nem közömbös, mert attól hogy utálom mint a sz@rt még nagyon tetszik is és vonzódom hozzá, azt akarom hogy ő is hasonlóan érezzen. Elég durva "önmegsemmisítő" kapcsolat lenne belőle de pont ez az amire vágyom. Persze átfutott az agyamon és biztosan van neki jó énje, egy pozitív oldala amit nem mutat meg valamiért, nekem is van én sem vagyok érzéketlen állat. De ha ezt az énjét kezdeném el keresni és ennek a "részének" udvarolnék sosem kaphatnám meg, annál nagyobb az ő egoja. Remélem nem félre érthető. Nem bántani akarom, sem kihasználni. De nem gondolkodom tovább a szexnél a saját érdekemben most.

Esetleg valami tapasztalat egy vén kecskétől? Vagy egy hasonló jellemű csajtól? Minden tanácsot szívesen fogadok ami arra irányul, hogy hogyan szerezzem őt meg, az olyan véleményekre amik engem szidnak vagy az elveimet vagy a lányt arra nem vagyok kíváncsi.


2017. jan. 22. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Ginázd be, és dugd meg a púzóját is. :D :D
2017. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Esetleg valami legális ötlet? Ha valaki ilyesmire folyamodik az a férfinak is megalázó de te tudod. Én magam akarom meghódítani.
2017. jan. 22. 23:00
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

1-es vagyok

Lehet jó képű vagy és magabiztos. A humorod viszont nem az igazi XD

Ne a humorérzékeddel próbálkozz XD

2017. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Használj negatív bókokat. Pl amikor el van telve magától, akkor tegyél egy olyan megjegyzést, ami dicséret, de mégsem teljesen az.

Pl:

"Jól néz ki a hajad, bár feltűzve/kiengedve szerintem jobban állna."

"Milyen szépen ki van festve a körmöd, jó így is, hogy mű."

stb.

2017. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Még hogy a pasik nem felszínesek!Ha így van, akkor repülő vagyok.
2017. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A legrosszabb ***** válasza:
66%

#5: Mutasd meg a formás propellereidet. Ehe-ehe-ehe!


(Egy felszínes faszi. 33/F)

2017. jan. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Szóval te mr. Önelégült, be akarod törni ms. Önelégültet. Szép pár lennétek. Hajrá! :D
2017. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

"Esetleg valami tapasztalat egy vén kecskétől?"


Így akarsz a kérdésedre választ, te kis suttyó?

2017. jan. 23. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%

Hát ez szánalmas...



Igazi kisfiú vagy, az ilyen nőhöz pedig férfi kell, aki tudja, hogy hogyan oldja meg, nem pedig 200 oldalon nyafog tanácsért.

2017. jan. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze te igazi férfi vagy ugyebár? :D A vén kecskével meg csak az élettapasztalatra céloztam nem kell egyből megsértődni mint valami kislány.
2017. jan. 23. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!