Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Alakul most benned szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakul most benned szerelem valaki iránt? Mit teszel érte, hogy viszonzott legyen?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 21:23
 1/8 A legrosszabb ***** válasza:
Nem alakul semmi, és nem teszek senkiért semmit.
2017. jan. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Alakult, türelem, odafigyelés, udvarlás, ezeket tettem, úgy láttam, jól alakulnak az érzések mindkét oldalról, aztán koppantam.
2017. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen,nagyon de nagyon tetszik egy férfi,szerintem én is neki,de nem tudom,hogy hogy ismerjem meg őt.
2017. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem alakul bennem.és semmit nem teszek én sem
2017. jan. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam alakult. Neki is tetszem. Még szerencse h megnéztem facen az illetőt és kiderült h van barátnője és elég régóta.... Szóval már nem alakul sajna semmi.
2017. jan. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Semmit.
2017. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen alakul, ugyan még csak 1 hete alkotunk egy párt, de bennem már elindult valami. Csak attól félek hogy megint rohadt nagyot koppanok, mint az előző párkapcsolatomnál hogy nem lesz belém szerelmes.
2017. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, alakul...csak mindig ilyenkor kezdek el koppangatni, szépen szólva, rájövök én mégsem kellek neki. Szóval mit is teszek...még kedves vagyok, aztán ha nem, hát nem, nincs mit tenni.:))


Amúgy ha nem ilyen a helyzet, akkor simán odafigyelek rá, amikor vele vagyok számomra csak ő létezik a Földön, és nem csak illedelmességből, hanem így is érzem.

2017. jan. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!