Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Plátói szerelem miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem miért nem múlik el ha kialakul egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Másfél évig voltam oda valakiért (családos férfi). Először életemben mondtam, hogy annyira nem bírom elviselni, hogy találkozni sem akarok vele egy jó ideig. Bevallottam neki mit érzek és időt kértem.

Fél év után kicsivel alábbhagyott ez az érzés. Nem találkoztam vele, és sokkal kevesebbet beszéltünk. Rátaláltam egy férfira, akivel el tudnám képzelni az életem. Fél éve vagyok vele. Egy ideig azt hittem végre feledteti velem a másik férfit. Hiszen beleszerettem.

De a vonzalmam és rajongásom máig megmaradt.

Páromat mélyen szeretem és tudom hogy csak vele tudnám leélni az életem.

Viszont amikor a másik férfi ír, olyan intenzív érzés fog el, hogy néha beleremegek, amit párommal kapcsolatban maximum megismerkedésünk elején éreztem.

Vonzalmam a másik férfi iránt még mindig erős.



2017. jan. 25. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szar lehet ilyen "ha nincs ló, jó a szamár is" kapcsolatban a másik félnek.
2017. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyezetben vagyok
2017. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Minek írogatsz a másik(ráadásul nős) férfivel, ha van párod? Így persze, hogy nem fog elmúlni a szerelem.
2017. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!