Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az a nő aki Ivanka Trumpra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nő aki Ivanka Trumpra hasonlít külsőre és megjelenésre mennyire vonzó a férfiak számára komoly kapcsolatban/ házasságban?

Figyelt kérdés

Tíz férfiből nyolc biztosan megismerkedne egy ilyen külsejű nővel, de hosszútávon hány férfi szeretne dekoratív nőt maga mellé? Ok amíg dolgozik addig képes magának fizetni a fodrászt, kozmetikai kezeléseket, körmöst, edzőteremet, öltözködés költségeit, ékszereket, kozmetikumokokat, parfümöket. Ha lesz kisbaba és otthon marad vele muszály átvállalnia a költségeket a férjnek. Igy utána is folytatni fogja a nő a szépségmegőrzéséhez megszokott rutinját mivel az előnyös külső pénzbe kerül és aki ezt megszokta annak igénye van erre. A férfi tudta hogy kit vesz feleségül és nem várhatja el hogy a nő lemondjon mindenről mivel anyuka lett és kiesik a munkából. Pluszba jön az autófenntartás(nem fog átülni a BKKra), étterem közös programnak, utazás mind-mind olyan költségnek amit egy ideig a férjnek kell fizetnie. Mennyire gondolja át mindezt egy férfi az ismerkedés fázisában feltéve ha komolyak a szándékai?

Erre gondolok: [link]



2017. jan. 28. 23:11
 1/9 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Eleinte izgalmas lenne egy szinte tökéletes testű nő. Aztán lassan rádöbbennék, hogy mégis csak egy ostoba érdekk#rva, aki semmit nem tesz bele egy párkapcsolatba.
2017. jan. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

A muszály szót pontos j-vel írják még Trumpék is.


Btw nekem nem az esetem a csaj

2017. jan. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Ferfikent irom, hogy egy 10/10-es no(nem feltetlen Ivanka Trump,hanem akarki, aki feltunoen szep arcu,jo testu) izgalmas nyilvan az elejen, de csak kb. 1-2 honapig. Szoval ha nincs tobb plusz a csajban(kedvesseg, intelligencia, humorerzek nekem fontos, szeretheto szemelyiseg stb.)akkor semmit sem er. Nekem volt nagyon jo testu baratnom,de mivel ures volt, mint a fene(es az ilyen lanyok 99%a az, hiszen a kulsejuk miatt azt hiszik, hogy nekik aztan nem kell onfejlesztessel foglalkozniuk, a szexben eleg,ha szetteszik a labuk es ennyi stb.), ezert par honap utan kivagtam. A felesegem igenyes, csinos, jo alaku lany, de nyilvan kulsore ez az elozo baratno siman raver, viszont semmi masban. Az eredmeny: 12 eve boldog hazassag,2 gyerek, bar lett volna lehetosegem massal hetyegni, de eszemben sincs megcsalni, annyira fantasztikus vele minden, egy kosza numera nekem nem er ennyit. Ezt az elozo lanyt meg par honap utan kidobtam, hiaba volt olyan hudejo kulseje.
2017. jan. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Utolso voltam. Ez az Ivanka Trump se lenne ilyen bombazo, ha nem milliardos csaladba szuletett volna. A genetikai adottsagokon kivul a kulso megjelenesben mi szamit: etkezes, sport, borapolas,oltozkodes, frizura, smink, stressztelen eletmod. Az atlagembernek azert szemelyi eddzore, meregdraga, minosegi etelekre, speckos kezelesekre, a legdragabb dizajner ruhakra nincs penze. Sok a kozelemben levo atlagos csajbol lehetne bombazot csinalni ilyen korulmenyek mellett.
2017. jan. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Hát igen,azt hiszem, az ilyen Ivanka Trump félék miatt terjedt el a mondás,miszerint minden sikeres férfi mögött áll egy nő aki jól járt ;) Amúgy nekem sem jön be konkrétan az ilyen külsejű nő, de nem azért, mert nem szép (szerintem szép), hanem mert nem az esetem..ez van,sorry :)
2017. jan. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Ivanka mondjuk vállalkozó, kétlem, hogy a férjének kéne fizetnie a kedvteléseit.

A kérdésre válaszolva: számomra nagyon. Én csak olyan nőt tudok elképzelni magam mellé, aki tetszik, és — várhatóan — évek múltán is tetszeni fog.

2017. jan. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, hogy ti nők mindig magatokból indultok ki, és azt hiszitek, a férfiak számára is a külső függvénye, hogy összejönnének-e valakivel komoly kapcsolatra. Pedig a személyiség, a természet, az intelligencia nekünk sokkal többet számít.

Ivanka Trump egyébként sem szép, legfeljebb az USA-ban számít annak. Itt Magyarországon az utcán sokkal szebb nőket látni.

2017. jan. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Elég gyermeteg a kérdés, se füle se farka...


Ivanka Trump egy nagyon okos és határozott nő, 3 gyerekes családanya- megnézve a gyerekkori fotóit igencsak szép volt mindenféle plasztikai beavatkozás nélkül.

Jó hosszú combok és 180 magas.

A férje egy másik ingatlanmilliárdos család egyik fia. Kushnerék.

Ami meg a kinézetet illeti az egész világot az mozgatja kár áltatni a másikat ha nem tetszik valaki elsőre akkor 100. sem fog.

Ha a kinézete megfelelő és a tiéd is neki!!- ezt valahogy mindenki elfelejti leírni akkor jöhet egy kávé vagy egyéb és őszintén az alakuló kapcsolatok 90%- már az első kávé után nem folytatódik...


Ivanka Trump vagy a hozzá hasonló Magyarországon kevésbé ismert nevű nagyhatalmú milliárdos lányok és fiúk nagyon extrém és fölösleges példa neki van 1,5 milliárd személyes vagyona, és a férjének is van kétszer annyi.

A férje öccse egy nagyon csinos és agyoniskolázott srác egy világhíres modellel él.

Hány férfi akar dekoratív nőt- Mind.


Ha csak az 'egyszerű" modell foglalkozású nőket nézzük:

Manapság modellnek lenni szinte kiváltság, ha egy akármilyen magazin címlapján megjelenik egy fotója akkor ő már az átlagembereknek elérhetetlen.

St. Barthra mennek nyaralni, 100 ezer forintos arckrémeket, használnak, 200 milliós autókat, minden fent az Instagramon.

Lehet mondani hogy nem valóság- de sok embernek mégis ez a valóság mert ebben élnek :)

24/m srác

2017. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én egyébként meleg vagyok, de a párommal minden pénz közös.

Semmit sem én vagy ő fizet hanem együtt a közös számláról.

Nem tudom hogy hetero kapcsolatokban ez hogy van, de szerintem ha van két gyerek pl akkor már eleve nem normális hogy valaki külön kasszán van...Legalábbis nekem fura.

Amikor kiköltöltem New Yorkba és onnan vissza Európába Londonba, akkor jöttem rá hogy 2500 euró mennyire nem pénz...

Hogy egy személyben alig lehet megélni belőle...

Teljesen más a mentalitás Amerikában és más Európában és ehhez képest is valami földöntúlinak tűnik az ami Magyarországon megy, egyzerűen az anyagiak miatt, ezzel nem akarok senkit megbántani.

De ez az alapja mindennek hogy máshogy gondolkodnak az emberek, más az értékrend, akár családon belül, pláne azon kívül.

USA-ban is hatalmasak a társadalmi különbségek az ilyen emberekkel soha nem találkozol, max ha az utcán látod beszállni a testőreivel az autójába.

Azokra az egyetemekre ahova ők járnak bekerülni szinte egyenlő a lehetetlennel, azokba az étteremekbe és egyéb helyekre járni, egy ilyen nő nem összehasonlítási alap senkinek még New Yorkban sem, ami nem egyenlő Amerikával..

2017. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!