Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Vonzódom a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vonzódom a párom haverjához.

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt a párommal és ez idő óta ismerem a haverját is.Egy társaságba járunk, együtt szórakozunk stb...kb 2 hete,nem tudom miért vagy hogyan de elkezdtem hozzá vonzódni.Elkezdtünk chatelni,teljesen általános dolgokról,mindketten szeretünk főzni,pl ilyen témában.Most volt a szülinapi bulim és előtte többet beszéltünk ,felajánlotta h ha csinálok valami kaját a bulira akkor ő át jön és főzzünk-süssünk együtt,és volt egy pár fura beszólása/kérdése arra vonatkozóan hogy biztos jó választás volt e nekem a párom. A bulin pedig volt egy olyan pillanat hogy leült mellém és nem is emlékszem már miből alakult ki de elkezdett hülyéskedni amiből az lett h lefogott én meg kiakartam szabadulni,de én is inkább poénosan vettem fel,de nem magára rántott vagy rám ült-rám feküdt és úgy fogott le,tehát semmi sze**ális dolog nem volt benne...na a lényeg a lényeg hogy sokat gondolok rá,és azt se tudom magamnak megmagyarázni h milyen értelemben,mert nem kimondottan sze**álisan,de nem is vagyok belé szerelmes,de valami van,és valami az elmúlt egy hétben megváltozott...és nem értem miért.Sosem csalnám meg a párom,mással sem,de pláne nem a haverjával,csak nem tudom mit.kezdjek ezzel az érzéssel.Volt már valaki hasonló helyzetben? Ti miként reagáltátok le? Illetve szerintetek a haver akar tőlem valamit vagy ő is valamit érez? Vagy csak én értelmezem félre? A mekkora r**anc vagy válaszok pedig kerüljenek...segítséget kérek,nem pedig h elhordjatok mindennek.

2017. jan. 30. 00:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10: Ó, az itteni emberkékről rengeteg pszichológiai tanulmányt lehetne írni! :D
2017. jan. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
62%

Ez a tanulmány már elkészült! Az a címe,hogy: Körülöttem mindenki hül,ye, csak én vagyok repülő!

Legalábbis nekem ez szokott eszembe jutni,mikor egyöntetű válaszokat kap az idiótája,de azért csak hajtja tovább a fszságot!

2017. jan. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!