Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 38/N vagyok. Nem tudom eldönte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38/N vagyok. Nem tudom eldönteni hogy igazán szeretem-e a páromat vagy csak nagyon vonzódom hozzá és nagyon tetszik külsőre. Tanácsot kérnék milyen jelekből lehet ezt biztosan tudni hogy melyik?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Kepzeld el, hogy oreg lesz, vagy fellabu, felszemu stb. Mit tennel?
2016. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés felmerült benned, akkor az utóbbi. Amúgy attól, hogy egy 18 éves szintjén állsz érzelmileg, még nem leszel újra 18...
2016. szept. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem lehet kérdés, mert az ember ezt tudja, érzi.

Érzed, hogy "csak" működik a kémia vagy rátok robbant az egész kémia labor és olyan sugárzás ért, hogy véged van örökre!

2016. szept. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezt el sem tudom képzelni,szerintem ő öregen is helyes lesz.Ha fél lába lenne valószínűleg mellette maradnék,feltéve ha megértenénk egymást.

De ha az arca csúnyulna nagyon el,hát akkor azt hiszem legfeljebb nagyon öreg korunkban.

Gyönyörű szeme van,és az arca nekem annyira helyes.

Sokszor látom magam előtt. Több mint egy éve együtt vagyunk mégis mostanában foglalkoztat hogy ez talán kevés a mélyebb érzelmekhez,az igazi szeretethez?

2016. szept. 16. 10:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szereted.
2016. szept. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem irtad el az 1.szamot???

Csak el tudod donteni h egesz nap gyonyorkodni jo benne vagy tartalmas idot is egyutt tudtok tolteni,amiben nem jatszik szerepet a kinezete....ertsd tetszik a belseje is?

2016. szept. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj vele, ha jó vele. Idővel úgyis kiderül, hogy igazán szereted-e. Ha baj lesz, és mellette állsz habozás nélkül, akkor nyilván igazán szereted. Az igazi szeretet kialakulhat évek alatt is, akkor is, amikor már elmúlik a nagyon erős testi vágy.
2016. szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem tudom másoknál hogy van, vagy miből tudják.

pl a barátomnak van sok jó tulajdonsága, meg tudunk bármennyit bármiről beszélni, csinálni dolgokat együtt stb, de szerintem nem ebből tudom, hogy szerelmes vagyok belé.

egyszerűen csak ránézek, és úgy érzem, hogy milyen jó hogy van, és alig várom hogy minden nap mellette feküdjek le aludni és keljek fel. szóval nem igazán gondolok semmire olyankor, csak szerelmet érzek. és ezt nem igazán lehetne máshogy leírni, ha te nem érezted még. másoknál persze lehet nem ez van, meg tudnak jobbat mondani.

2016. szept. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!